Madonna PO POLSKU na Instagramie. Królowa popu z mocnym przesłaniem do fanów!

2020-07-13 11:55 Maksymilian Kluziewicz
Madonna
Autor: AP/East News

Właściwie od początku swojej spektakularnej kariery Madonna głośno mówi o tym, co myśli. Królowa popu jest nieustraszoną aktywistą, która walczy o równość i pokój na świecie. W najnowszej relacji na Instagramie artystka wystosowała wymowny apel do fanów w kilku językach. Wśród nich znalazł się również język polski. Co napisała gwiazda? Sprawdź na ESKA.pl.

Madonna to bezsprzecznie jedna z największych gwiazd muzyki w historii. Między innymi dzięki swoim wpadającym w ucho piosenkom, wysokobudżetowym teledyskom i zapierającym dech w piersiach koncertom, wokalistka została mianowana przez publiczność królową popu i zbudowała karierę, która nieprzerwanie trwa do dziś. Od 1982 roku, czyli swojego fonograficznego debiutu, Madonna sprzedała więcej płyt, niż jakakolwiek inna wokalistka.

Autorka takich hitów jak Like a Prayer czy Hung Up to nie tylko wokalistka, tancerka i aktorka. Madonna jest też aktywistką, która mocno angażuje się w życie społeczne. Królowa popu otwarcie krytykuje prezydenturę Donalda Trumpa, tak samo jak krytykowała rządy George'a Busha, a na swoich koncertach nawołuje do pokoju i równości dla wszystkich. Wokalistka zaangażowała się również w akcję Black Lives Matter, której celem jest głośne sprzeciwienie się rasizmowi. Artystka od tygodni publikuje na swoim Instagramie wystąpienia czarnoskórych aktywistów, którzy już przed laty nawoływali do równego traktowania ludzi, bez względu na ich płeć, wyznanie czy właśnie kolor skóry. Za pośrednictwem funkcji stories piosenkarka wystosowała krótki, acz wymowny apel do swoich obserwujących.

Hotplota.pl: Madonna o kulach na proteście; Taylor Swift wspomina zakończenie szkoły

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Madonna - Instagram

Królowa popu znana jest też ze swojego ciętego języka i głośnego wyrażania swoich poglądów. W niedzielę 12 lipca, w mediach społecznościowych piosenkarki pojawiły się tłumaczenia hasła nawiązującego do walki z rasizmem w kilku językach. Czujni fani zauważyli także zdanie napisane w języku polskim. - Je**ć rasizm - napisała Madonna.

Warto wspomnieć o tym, że to nie pierwszy raz, kiedy u Madonny można znaleźć polski akcent. W swoim wielkim hicie Sorry z 2005 roku wokalistka wypowiedziała słowo "przepraszam".

Madonna
Autor: Screen ze stories Madonny na Instagramie
Najnowsze