Łukasz Zagrobelny - Czas na Święta. Piosenka na święta Bożego Narodzenia 2013 od Łukasza już jest! [AUDIO]

2013-12-08 17:24

Łukasz Zagrobelny częstuje kawałkiem Czas na Święta, czyli świąteczną piosenką na Boże Narodzenie 2013. Są christmasowe dzwonki, zimowa okładka i wszystko to, z czym kojarzy się bożonarodzeniowy okres. Posłuchaj Czas na Święta Łukasza Zagrobelnego już teraz na ESKA.pl!

Czas na Święta Łukasza Zagrobelnego to jego propozycja świątecznej piosenki na Boże Narodzenie. Kawałek idealnie sprawdzi się podczas bożonarodzeniowej gorączki przepełnionej przygotowaniami w domu czy też szukaniem prezentów po sklepach - Czas na Święta odlicza dni do Gwiazdki.

>>> Hity Radia ESKA non-stop na eskaGO!

Świąteczna propozycja Łukasza Zagrobelnego zadebiutowała w sieci 6 grudnia 2013 roku. Kawałek wyszedł spod szyldu Sony Music Poland.

Łukasz Zagrobelny
to kolejny polski wokalista, który na święta Bożego Narodzenia 2013 przygotował własne Last Christmas. Wcześniej christmasowy numer zaprezentował też Rafał Brzozowski. Jego Za Chwilę Przyjdą Święta do posłuchania po kliknięciu w artykuł proponowany poniżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze