LP w Polsce 2016: bilety, daty, miejsca

2016-12-13 13:13
Koncerty LP w Polsce 2016: gdzie i kiedy wystąpi?
Autor: fot. Eska.pl Koncerty LP w Polsce 2016: gdzie i kiedy wystąpi?

LP wraca do Polski! Gwiazda ESKA Music Awards 2016 i autorka megahitu Lost On You przyjedzie do naszego kraju na dwa pełnowymiarowe koncerty. Gdzie i kiedy wystąpi? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź szczegóły już teraz - na Eska.pl.

LP wystąpi w Polsce! Autorka wielkiego przeboju Lost On You po udanym występie na ESKA Music Awards 2016 wraca pod koniec tego roku na dwa klubowe koncerty. Kolejna wizyta amerykańskiej piosenkarki w naszym kraju związana jest z promocją jej nowej płyty. Album o nieznanym jeszcze tytule ukaże się już 9 grudnia. Polscy fani wokalistki będą mieli okazję usłyszeć premierowe piosenki LP na żywo już kilka dni po premierze krążka.

>> 11-latka z Polski śpiewa hit LP - Lost On You

Koncerty LP w Polsce 2016: gdzie i kiedy wystąpi?

Daty i miejsca pierwszych pełnoprawnych koncertów LP w Polsce pojawiły się na jej oficjalnej stronie internetowej. Wokalistka wystąpi 12 grudnia w klubie Palladium w Warszawie i 13 grudnia w Hali nr 2 MTP w Poznaniu. Bilety na koncert LP w Poznaniu w cenie od 99 do 120 zł trafiły już do sprzedaży. Wejściówki na warszawski koncert LP można z kolei nabyć od piątku 4 listopada na www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

LP w Polsce 2016: daty i miejsce koncertów
Autor: fot. iamlp.com LP w Polsce 2016: daty i miejsce koncertów

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze