Lotto: zwycięzca nie odebrał nagrody. Kto dostanie jego miliony?

2018-03-26 13:54
Lotto zwycięzca nie odebrał nagrody. Kto dostanie jego miliony?
Autor: Fot. Andrzej Hulimka/REPORTER Kupon Lotto

Wygrana w Lotto to marzenie niemal wszystkich Polaków. Co jednak, gdy wygraliśmy miliony, a nie zgłosiliśmy się po wygraną? Takie przypadki miały miejsce w Polsce dwa razy! Przeczytajcie więcej na ESKA.pl

Marzy Ci się wygrana w Lotto? Niemal każdy, pełnoletni Polak próbował już swoich sił, kupując kupon totalizatora. Wygrać można od kilku symbolicznych złotych po prawdziwą fortunę. Dlatego tak ważne jest, by zawsze pilnować zakupionego losu. Nigdy przecież nie wiadomo, czy szczęście się do nas nie uśmiechnie! Czasem jednak zdarza się, że ogromne pieniądze przejdą nam koło nosa. Tak było i w tym przypadku.

Instagram - hasztagi, które zablokują ci konto

Autor: brak danych

  Instagram - hasztagi, które zablokują ci konto wydają się często dość niewinne, ale najlepiej ich unikać. Używanie tych oznaczeń na popularnym serwisie społecznościowym, może skutkować blokadą konta, a tego nie chciałby żaden internauta. Niestety, zakazanyc

Nie odebrał wygranej - jak to możliwe?

W Polsce tylko dwa razy zdarzyło się, że zwycięzca nie odebrał nagrody. Raz było to ponad 11 milinów złotych, za drugim razem, aż 17 milionów! Zwycięzców oczywiście najpierw poszukuje się przez prasę lokalną i inne rodzaje komunikacji w danych miastach. Wiele razy zdarzyło się, że los odnalazł się w ostatniej chwili, bo na jakiś czas zaginął, lub szczęściarz zapomniał o tym, że brał udział w loterii.

Lotto - co się dzieje z nieodebraną wygraną?

Co dzieje się z pieniędzmi, które nie zostaną odebrane? W największym stopniu wracają do graczy. Dzięki temu nikt nie traci, ani nie czuje się oszukany prócz oczywiście tego, kto zapomniał o zgłoszeniu się po wygraną.  

 

Najnowsze