Lotto - padły najbardziej zaskakujące liczby od lat!

2018-04-26 15:34
Lotto - padły najbardziej zaskakujące liczby od lat!
Autor: Fot. East News / Artur BARBAROWSKI Maszyna losująca Lotto

Takiego wyniku w Lotto chyba nikt się nie spodziewał! Wygraną mógł zgarnąć ktoś, kto kupon wypełnił dla żartu! Przeczytajcie więcej na ESKA.pl 

Wyniki Lotto zawsze kojarzą się z ogromnymi emocjami. Dzięki totalizatorowi wielu Polaków stało się posiadaczami fortuny. O zwycięskim losie na loterii marzy chyba każdy z nas. Osób, które nigdy nie zagrały jest w naszym kraju bardzo niewiele. I nic dziwnego, skoro to świetna rozrywka, a ryzykujemy niewielkimi sumami pieniędzmi. Tym razem wyniku losowania nie mógł przewidzieć chyba nikt.

Sarsa: piosenki, które napisała dla innych artystów, a ty nie masz o tym pojęcia! TOP 5

Autor: brak danych

  Sarsa dała się poznać jako doskonała wokalistka, o mocnym, wyszkolonym głosie. Większość osób również bardzo dobrze wie, że Marta Markiewicz, jak naprawdę się nazywa, nie tylko wykonuje, ale także pisze sama swoje utwory. Okazuje się jednak, że Sarsa pisze też

Lotto - niezwykły wynik

Jedni mają stały zestaw liczby, który obstawiają. Inni strzelają lub proszą o wypełnienie losu na chybił-trafił przez maszynę. Znane są też przypadki graczy, którzy twierdzą, że zwycięskie numery objawiły im się podczas snu. Tyle metod, ilu obstawiających. Czy ktoś mógł jednak przewidzieć, że w losowaniu padną tak niezwykłe cyfry? 

Lotto - zaskakujące liczby

Te liczby zaskoczyły chyba wszystkich. We wtorek 24 kwietnia nikomu nie udało się trafić wyśnionej szóstki. Wszystko przez niezwykłe cyfry. Dlaczego były tak interesujące? Maszyna wylosowała kombinację, w której liczby przeskakują równo o 5. Kombinacja wyglądała następująco: 15, 20, 25, 30, 35 i zaplątane 44.

Najnowsze