LOKA - Oczy Miasta. Prapremiera nowego klipu Loka JUŻ DZIŚ TYLKO NA ESKA.PL! [VIDEO, ZDJĘCIA]

2013-01-25 14:49

Tylko na Eska.pl w piątek 25 stycznia zobaczycie przedpremierowo nowy klip zespołu Loka! W oczekiwaniu na teledysk Oczy Miasta mamy dla was zdjęcia z planu oraz zwiastun!

Po udanym debiucie na muzycznym rynku w ubiegłym roku i intensywnej pracy w ostatnich miesiącach, zespół Loka nie zwalnia tempa i rozpoczyna rok 2013 od wyjątkowo mocnego akcentu. Do stacji radiowych trafia właśnie jego najnowsza piosenka.

Utwór Oczy Miasta, który wybrano na trzeciego singla, w listopadzie ubiegłego roku trafił na debiutancką płytę Prawdziwe Powietrze. Muzycy zespołu postanowili jednak przygotować niespodziankę dla wszystkich fanów i po raz kolejny udowodnić, że Loka ma niejedno muzyczne oblicze.

- Wersja którą przygotowaliśmy, jako singiel, znacząco różni się od tej, która znalazła się na płycie: jest jeszcze bardziej dynamiczna, ma w sobie jeszcze więcej muzycznej energii, a nawet rockowego klimatu. Mamy nadzieję, że spodoba się słuchaczom i stanie się jednym z przebojów trwającego karnawału – przyznają muzycy.

Najnowszemu singlowi towarzyszyć będzie także wyjątkowy teledysk, nad realizacją którego prace już się zakończyły! Na Eska.pl możecie zobaczyć fotosy z planu zdjęciowego oraz trailer teledysku. A już w piątek, 25.01.2013, po videoczacie z zespołem Loka o godz. 18.30 zapraszamy Was na prapremierę klipu Oczy Miasta na Eska.pl!

>>> Videoczat z zespołem Loka - już teraz zadaj swoje pytanie!

Zwiastun klipu Oczy Miasta - Loka:Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze