Little Mix w Polsce? To możliwe - polscy fani w finale konkursu!l [VIDEO]

2013-02-16 8:46

Little Mix przyjadą do Polski? To możliwe! Polscy fani zespołu biorą udział w konkursie, którego nagrodą główną jest koncert zespołu w Polsce. Dotarli do finału! Chcesz dołączyć do zabawy? Sprawdź szczegóły na Eska.pl.

Little Mix ogłosiły konkurs, którego główną nagrodą jest koncert zespołu. Polscy fani wzięli w nim udział i są coraz bliżej zwycięstwa. Polscy fani wielokrotnie udowodnili, że są bardzo zmotywowani. Dzięki ich zaangażowaniu nasz kraj znalazł się w finale konkursu organizowanego przez Little Mix.

Zobacz na Eska.pl Little Mix czują się jak Justin Bieber dzięki fanom!

Celem zabawy jest wyłonienie kraju, z którego pochodzą najaktywniejsi i najbardziej kreatywni fani Little Mix.  Przyjazd zespołu, który jest główną nagrodą w konkursie jest jednocześnie okazją, aby dziewczyny z Little Mix mogły poznać swoich fanów, spotkać się z nimi i osobiście podziękować za udział w konkursie. Konkurs trwa nadal. W pierwszym etapie, fani musieli odznaczyć się na specjalnej mapie. Drugi etap polega na wykonywaniu zadań, które pojawiają się codziennie na Twitterze, Facebooku i oficjalnej stronie zespołu. Finał konkursu 11.03.2013. Trzymamy kciuki za zwycięstwo polskich fanów Little Mix.

Zobacz DNA - Little MixZobacz Wings - Little MixNie czytałeś jeszcze?

Suit & Tie - zobacz nowy teledysk Justina Timberlake'a i Jaya-Z

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze