Listy do M. 2: Tabb & Sound'n'Grace - Someone. Piosenka promująca film!

2015-10-23 13:50
Listy do M 2
Autor: mat. pras. Listy do M 2

Listy do M. 2: druga część filmu w kinach pojawi się 13 listopada 2015 roku. Tuż przed jej debiutem na ekranach kinowych odbyła się oficjalna premiera oficjalnej piosenki promującej film. Posłuchaj na Eska.pl Someone - utworu, za którym stoi Tabb & Sound'n'Grace!

Listy do M. 2 oficjalna piosenka promująca film, to Someone. Za tym utworem stoi poznański producent muzyczny Tabb oraz laureaci gali 2015 ESKA Music Awards - chór Sound'n'Grace. Film "Listy do M. 2" jest kontynuacją komedii "Listy do M.", którą w kinach zobaczyło ponad 2,5 miliona Polaków! W filmie pojawią się nowe postacie, które wpadną w świąteczno-miłosne kłopoty. Co jeszcze przyciągnie Waszą uwagę? Na pewno ścieżka dźwiękowa filmu! Właśnie poznaliśmy jeden z kawałków promujących tę ekranizację. 

Listy do M. 2: Tabb & Sound'n'Grace - Someone: piosenka promująca

Utwór "Someone" to nic innego, jak anglojęzyczna wersja hitu "Na pewno", który znacie z Eskowej anteny. Za tekst piosenki odpowiada Patrycja Kosiarkiewicz. W klipie do "Someone" gościnnie pojawił się Maciej Zakościelny, który ujawnia swój nieznany dla nas muzyczny talent. Ogólnie teledysk pokazuje obszerne i niepublikowane dotychczas urywki filmu "Listy do M. 2". Bohaterowie "Listów do M. 2" w reżyserii Macieja Dejczera z pewnością dadzą Wam powody do śmiechu i wzruszeń. Dzięki niemu uwierzycie, że w święta wszystko jest możliwe, a miłość jest najlepszym prezentem pod choinkę.

 

Kawałek, pod którym podpisuje się Bartosz "Tabb" Zielony i chór Sound'n'Grace znajdzie się obok innych piosenek promujących film "Listy do M. 2". Więcej szczegółów na ten temat piosenek ze ścieżki dźwiękowej przeczytacie >>> TUTAJ.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze