Lil Peep - film o raperze znów w polskich kinach. Kiedy i gdzie obejrzeć EVERYBODY'S EVERYTHING?

2019-12-05 15:41 AD
Lil Pip
Autor: Swan Gallet/WWD/REX/Shutterstock/EAST NEWS

To dobra wiadomość dla wszystkich fanów Lil Peepa. Film Everybody’s Everything oparty na twórczości artysty po raz kolejny powróci na ekrany kin. Po przerwie emisję historii rapera wznowi sieć Multikino. W filmie opowiedziana została historia człowieka, który z ulic Los Angeles poprzez studio nagraniowe w Londynie, dotarł aż do wyprzedawanych tras koncertowych. Gdzie i kiedy obejrzeć film?

Lil Peep, czyli Gustav Ahr, zmarł 15 listopada 2017 roku. Jak wykazała toksykologia, przyczyną śmierci było przedawkowanie leków. Raper przed śmiercią nagrał sporo materiału, który postanowiono oficjalnie wydać. W listopadzie 2018 pojawiła się druga część płyty Come Over When You're Sober. Po śmierci artysty ukazały się utwory: Save That Shit i 4 Gold Chains. Everybody’s Everything, to film dokumentalny, który opowiada o życiu i twórczości Lil Peep, artysty, który wprowadził do mainstreamu nowy muzyczny gatunek. Wyświetlany był na ekranach polskich kin tylko przez krótki okres. Mimo to przyciągnął tłumy fanów rapera i szybko pojawił się apel o wznowienie seansów. Multikino postanowiło pozytywnie rozpatrzyć prośbę tych wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogli wcześniej zobaczyć filmu, lub też marzą o tym, by przeżyć to jeszcze raz. W filmie zobaczymy między innymi niepublikowane nigdzie wcześniej nagrania i zdjęcia. Opowiedzą o nim również jego bliscy i gwiazdy, które miały przyjemność z nim współpracować. Kiedy i gdzie trafimy na seans?

Lil Peep - film o raperze w polskich kinach. Gdzie i kiedy obejrzeć?

Film w kinach grany jest od 12 listopada. Możecie znaleźć go w sieci Multikino między innymi w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie i Gdańsku. Listę kin i seansów możecie sprawdzić TUTAJ.

Najnowsze