Legiony - piosenka z filmu to dzieło Mateusza Ziółko! Będzie hitem?!

2019-09-10 14:03 RW
Legiony - piosenka z filmu to dzieło Mateusza Ziółko! Będzie hitem?!
Autor: Legiony - okładka piosenki Mateusza Ziółko Legiony - piosenka z filmu to dzieło Mateusza Ziółko! Będzie hitem?!

Piosenka Legiony z założenia promuje film o tym samym tytule. Na tle historii I wojny światowej rozgrywa się osobisty dramat jego bohaterów. Ich dwóch - ona jedna i wielka miłość w trudnych czasach. O tym też jest najnowszy utwór Mateusza Ziółki. Poznajcie go i oceńcie już teraz na ESKA.pl!

Legiony - piosenka z filmu to dzieło Mateusza Ziółko! Zwycięzca The Voice of Poland i Twoja Twarz Brzmi Znajomo wstąpił w szeregi Legionów. To uczucie jednak pozostaje niezmienne bez względu na historyczne tło. Jest uniwersalne, ponadczasowe. Sprawia, że o kimś bezustannie marzymy, tęsknimy i oddalibyśmy wszystko za krótką chwilę szczęścia. Że moglibyśmy się całkowicie poświecić dla ukochanej osoby. Dla niej i dla miejsca, w którym wyrośliśmy. Bo dla wielu te dwa elementy są nierozerwalnie ze sobą związane. Najbardziej spektakularna polska produkcja ostatnich lat w kinach od 20 września. 

Legiony - piosenka z filmu

Jak na imię ma dziewczyna? Jak nazywa się kraina? Każdy z nas odpowiedź nosi w sercu... Mateusz Ziółko to pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Jest zwycięzcą III edycji The Voice Of Poland oraz X edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, zajął również pierwsze miejsce w konkursie Super Debiuty podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W listopadzie 2016 roku wydał utwór „W płomieniach” który w 2017 roku był najczęściej granym utworem w Polskich rozgłośniach radiowych a w serwisie YouTube osiągnął spektakularny wynik ponad 59 milionów wyświetleń. 10 września zadebiutował najnowszy singiel muzyka – Legiony, który promuje film o tym samym tytule.

Legiony - film

W czasach zapomnienia pamiętali. W czasach nienawiści kochali. W czasach niewoli walczyli. Młodzi ludzie z pokolenia lat 1914-1916, które dało Polsce Niepodległość. To właśnie o nich opowiadają „Legiony" – imponujący rozmachem film o wchodzących w dorosłość chłopakach i dziewczynach, którzy w imię zasad, wyznawanych wartości i ideałów nie wahali rzucić się w wir walki przeciwko europejskim tyranom. Ale też o tych, którzy owych idei nie rozumieli, a przekonań nie podzielali. „Legiony” to najdroższa krajowa superprodukcja od czasów Miasta 44 – zapierająca dech w piersiach opowieść o miłości, młodości, walce i zwycięstwie, zrealizowana przy użyciu najnowocześniejszych technik filmowych, ze scenami batalistycznymi, jakich w polskiej kinematografii jeszcze nigdy nie było. Jednym słowem pełne wzruszeń i prawdziwych emocji kino przygodowe w najlepszym wydaniu.

Najbardziej spektakularna polska produkcja ostatnich lat w kinach od 20 września

Elvis żyje! - twierdzą fani piosenkarza. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ... Jak było naprawdę?
Najnowsze