Lanberry

i

Autor: Screen/YouTube/Lanberry Lanberry w utworze "Nothing Hill"

Nowości muzyczne

Lanberry w utworze "Notting Hill". Pogodny numer i klimatyczny teledysk

2023-07-22 19:10

Lanberry powraca tryumfalnie z nowym singlem! „Notting Hill” to kolejny w repertuarze piosenkarki utwór o relacji, ale tym razem wyjątkowej; takiej, na którą czeka się całe życie.

Piosenka "Notting Hill" to nowy hit od Lanberry, który skradnie serca wielbicielom popowych, pogodnych brzmień. Powstała we współpracy z Mimi Wydrzyńską i Kubą Krupskim - Cudownie jest być w procesie kreatywnym z ludźmi, których nazywam swoimi przyjaciółmi – powiedziała Lanberry. Dodała jeszcze, że to numer przyjmowaniu dobra i uczucie, które rodzi się w nas, kiedy na naszej drodze, niespodziewanie pojawia się nasza bratnia dusza.

Śpiewam o tym uczuciu, kiedy na naszej drodze, całkowicie niespodziewanie, pojawia się drugi człowiek, który patrzy w tym samym kierunku, który czuje podobnie świat, mówi tym samym językiem. I nagle wszystko staje się jasne i proste – wyjaśnia Lanberry - „Notting Hill” to również piosenka o przyjmowaniu dobra w naszym życiu, zwłaszcza w relacji. Traumatyczne doświadczenia sprawiają, że trudno jest zaufać drugiemu człowiekowi, uwierzyć w jego dobre intencje, a ja przekonuję w tym utworze, że jednak da się i po prostu warto - dodała wokalistka.

Ekskluzywny fragment nowego klipu od Lanberry tylko w Radiu SuperNova

Klimatyczny teledysk powstała na taśmie 16 mm. Wspaniały efekt

Pogodnej, popowej piosence towarzyszy wyjątkowe wideo, nakręcone kamerą 16mm - oczywiście na ulicach londyńskiego Notting Hill. Autorką teledysku jest Paulina Kowol. 

Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek w Polsce. W ciągu zaledwie kilku lat zdobyła ogromną popularność dzięki takim hitom jak "Piątek" czy "Gotowi na wszystko".