Lady Gaga

i

Autor: PMPhoto / SplashNews.com/East News Lady Gaga wraca z nową muzyką.

Zapowiedź

Lady Gaga powraca z nową płytą! Tak brzmi zapowiedź jej nowego singla

2024-05-27 15:16

Lady Gaga zapowiedziała swój wielki powrót do muzyki. Artystka, która przygotowuje się do premiery drugiej części "Jokera", postanowiła nie skupiać się tylko na aktorstwie, ale też wrócić do korzeni. Piosenkarka opublikowała kilkusekundowy fragment nowej piosenki i potwierdziła, że wkrótce okaże się jej nowa płyta.

Lady Gaga powraca! To informacja, na którą fani czekali od czterech lat. Tyle właśnie minęło od premiery jej ostatniej płyty "Chromatica". W 2022 roku Gaga wyruszyła w trasę koncertową, która promowała ten krążek. Teraz ukazał się film dokumentalny "Gaga Chromatica Ball", który jest relacją z jednego z koncertów. Jeszcze przed oficjalną publikacją filmu na HBO Max fani zaczęli przeczuwać, że dawna Lady Gaga powraca. Gwiazda pojawiła się na czerwonym dywanie w stylizacji, która od razu przypomniała wszystkim początki jej kariery. W jednym z wywiadów piosenkarka potwierdziła, że pracuje nad nową muzyką. Teraz okazuje się, że możemy usłyszeć ją szybciej, niż się można było tego spodziewać. Kilka sekund nowej piosenki jest już dostępne!

Lady Gaga - trasa Chromatica Ball. Koncert w Düsseldorfie

Tak brzmi nowa Lady Gaga!

Fragment nowej piosenki Lady Gagi pojawił się w ostatnich sekundach filmu "Gaga Chromatica Ball". Na ekranie pojawiły się dwa napisy. "LG7" oraz "Gaga Returns". Pierwszy to odniesienie do kolejnej solowej płyty studyjnej, która ma być siódmą w karierze. Drugi to po prostu "Gaga powraca". W tle można było usłyszeć fragment piosenki, której tytułu jeszcze nie znamy. Jej tekst to "dance in the shadow of the night". Podkład muzyczny utrzymany jest w stylu dance popu, z którego Gaga była znana lata temu. Data premiery wciąż nie jest znana. Fani obstawiają, że pojawi się na dniach. Plotki mówią, że nowa płyta może ukazać się już w sierpniu.