Kygo dzieli się pozytywną energią na jesień. Albumem Thrill Of The Chase oczarował fanów!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Kygo dzieli się pozytywną energią na jesień. Albumem Thrill Of The Chase oczarował fanów!

Kygo dzieli się pozytywną energią na jesień. Albumem Thrill Of The Chase oczarował fanów!

2022-11-17 15:48

Światowa gwiazda, producent i DJ Kygo zaprezentował swój najnowszy album Thrill Of The Chase. Czwarta studyjna płyta norweskiego artysty pojawiła się 11 listopada 2022. Zawiera takie hity jak Dancing Feet, Undeniable, czy Love Me Now, które zagrał po raz pierwszy premierowo podczas koncertu na Fest Festival w 2021 roku!

Spis treści

 1. Kygo - album Thrill Of The Chase
 2. Kygo - tracklista albumu Thrill Of The Chase

Thrill Of The Chase to pierwsza pełnometrażowa praca tego uznanego artysty od czasu wydania Golden Hour w 2020 roku. Płyta potwierdza rozwój kariery Kygo: oprócz charakterystycznej produkcji, album pokazuje zamiłowanie artysty do zabawy gatunkami. 14-utworowa płyta zawiera liczne współprace z uznanymi artystami, takimi jak X Ambassadors, DNCE, Lukas Graham, Sam Feldte, Plested czy Dean Lewis. Thrill Of The Chase to gama żywych singli, od inspirowanych disco i house Dancing Feet czy Fever po melodyjne Lost Without You i Freeze.

Koncerty w Polsce 2023 - kto wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIASTA]

Kygo na Fest Festival 2021: tropikalna energia zawładnęła Chorzowem! Mocne zakończenie imprezy

Kygo - album Thrill Of The Chase

Thrill Of The Chase to zbiór piosenek, nad którymi pracowałem przez ostatnie dwa lata. Zacząłem na początku pandemii, a następnie zakończyłem ten proces sesjami w Los Angeles, opowiada Kygo. Miałem okazję grać niewydaną muzykę przez cały rok na koncertach, a odzew był niewiarygodny. Kilka utworów z Thrill Of The Chase różni się od wszystkiego, co wcześniej stworzyłem, dlatego jestem naprawdę podekscytowany, że wszyscy w końcu usłyszą ten album w całości.

Kygo niedawno podbił festiwale Life Is Beautiful, Lollapalooza i BottleRock. W zeszłym miesiącu podczas występu na nowojorskiej Madison Square Garden zaprezentował fanom kilka utworów z Thrill Of The Chase. Jeszcze w tym roku artysta wyruszy w trasę po Ameryce Południowej.

Nieważne, czy gra na pianinie, czy jest za sterami w studio, Kygo utwierdza wszystkich w przekonaniu, że jest niespotykanym talentem, wizjonerem, dynamicznym DJ-em i wpływową gwiazdą światowego formatu. Ten norweski producent urodzony jako Kyrre Gørvell-Dahll po raz pierwszy zaprezentował swoją muzykę w 2013 roku i w mgnieniu oka stał się jednym z największych twórców hitów na świecie. Zgromadziwszy 23 miliardów łącznych globalnych streamów, pobił już wiele rekordów. Do jego największych hitów należy multiplatynowy It Ain’t Me z Seleną Gomez, który wszedł do pierwszej dziesiątki listy Billboard Hot 100 i odnotował ponad 2,9 miliarda streamów na całym świecie.

Kygo w miłosnej opowieści. Piosenka Freeze mocno łapie za serce!

W 2019 roku wydał Higher Love Whitney Houston, który ma już ponad 1,4 miliarda odtworzeń połączonych z wyświetleniami teledysku i zajął pierwsze miejsce w Dance Radio. Następnie Kygo zapowiedział swój trzeci album Golden Hour, który został przyjęty przez krytyków w 2020 roku z Like It Is z Zarą Larsson i Tygą, Lose Somebody z OneRepublic i I'll Wait z Sashą Sloan. Album zebrał ponad 2,5 miliarda streamów na całym świecie. Kygo wydał ostatnio także remiksy What’s Love Got To Do With It Tiny Turner i Hot Stuff Donny Summer, które otrzymały entuzjastyczne recenzje.

Kygo - tracklista albumu Thrill Of The Chase

 • 1. Gone Are The Days (feat. James Gillespie)
 • 2. Love Me Now (feat. Zoe Wees)
 • 3. Lonely Together (feat. Dagny)
 • 4. Undeniable (feat. X Ambassadors)
 • 5. Thrill Of The Chase
 • 6. Dancing Feet (feat. DNCE)
 • 7. Fever (feat. Lukas Graham)
 • 8. Woke Up In Love (with Gryffin feat. Calum Scott)
 • 9. How Many Tears (with Sam Feldt feat. Emily Warren)
 • 10. Never Really Loved Me (feat. Dean Lewis)
 • 11. The Way We Were (feat. Plested)
 • 12. Lost Without You (feat. Dean Lewis)
 • 13. All For Love
 • 14. Freeze