KSW 43 - BILETY, WALKI, DATA, MIEJSCE

2018-02-09 15:53
KSW 43 - DATA, MIEJSCE, BILETY, ZAWODNICY
Autor: fot. KSW 43 KSW 43 - DATA, MIEJSCE, BILETY, ZAWODNICY

KSW 43 będzie jednym z ważniejszych wydarzeń pierwszej połowy 2018 roku! Gdzie i kiedy gala? Po ile kupić bilety? Szczegóły poznacie - na ESKA.pl!

KSW 43 - data, miejsce, bilety i walki, czyli wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu! Będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń pierwszej połowy 2018 roku. Wszystko wskazuje na to, że hitem gali będzie starcie Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem. Karta walk KSW 43 wkrótce ma zostać podana. Nie powinno zabraknąć również starć o pas mistrza Federacji.

KSW 43 - DATA, MIEJSCE

Kiedy i gdzie KSW 43? Data i miejsce podana została na początku lutego. Po prawie 5 latach przerwy Federacja KSW wraca do stolicy Dolnego Śląska. Już 14 kwietnia odbędzie się czwarta w historii gala KSW we Wrocławiu. Ostatnio kibice w Hali Stulecia mogli oglądać naszych zawodników w grudniu 2013 roku podczas KSW 25.

KSW 43 - WALKI, KARTA WALK

Jakie walki KSW 43? W głównych walkach KSW 43 nie zabraknie największych gwiazd KSW oraz pojedynków mistrzowskich, pierwsze nazwiska bohaterów gali zostaną opublikowane w najbliższych dniach.

KSW 42 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy 3.03.2018 w Łodzi?

Autor: brak danych

  KSW 42 - KARTA WALK. Walki 3.03.2018 w Łodzi poznacie na ESKA.pl! Kibiców czekają niesamowite emocje, bo w łódzkiej Atlas Arenie odbędą się aż trzy mistrzowskie starcia, trzech czołowych gwiazd federacji! Kto walczy na KSW 42? Zawodnicy zostali ogłoszeni 22

KSW 43 - BILETY 

Bilety na KSW 43 we Wrocławiu dostępne w przedsprzedaży już teraz na eBilet.pl. Wejściówki kupicie od 170-290 złotych. KSW we Wrocławiu po raz pierwszy pojawiło się w 2007 roku. Wówczas odbyła się tam gala z cyklu KSW Eliminacje. Swoje pojedynki przez poddanie w pierwszej rundzie wygrali Łukasz Jurkowski i Mamed Khalidov. Rok później KSW znów zawitało do Hali Stulecia i tym razem kibice mogli oglądać po raz kolejny świetny występ Mameda, który w drugiej rundzie posłał na deski Petra Ondrusa.

KSW we Wrocławiu po raz trzeci zawitało w grudniu 2013 roku. Aż siedem pojedynków kończyło się przed czasem, a w najważniejszym starciu wieczoru Mamed Khalidov już w pierwszej rundzie odklepał Ryutę Sakuraia trójkątem nogami i zrewanżował mu się za remis z gali KSW 13.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze