KSW 41: Roberto Soldic to nowy rywal Borysa Mańkowskiego

i

Autor: fot. materiały prasowe KSW 41

KSW 41: Roberto Soldic to nowy rywal Borysa Mańkowskiego

2017-12-14 14:40

Poznaliśmy nowego rywala Borysa Mańkowskiego! Podczas gali KSW 41 z Polakiem zmierzy się Roberto Soldic. Czytajcie na ESKA.pl.

KSW 41: Roberto Soldic to nowy rywal Borysa Mańkowskiego! Chorwat, nazywany "RoboCop", jest niezwykle niebezpieczny, Roberto Soldić (12-2, 10 KO, 1 Sub) będzie przeciwnikiem Borysa Mańkowskiego (19-6-1, 3 KO, 7 Sub) w walce wieczoru KSW 41 w Katowicach 23 grudnia. Zawodnik, o którego biły się wszystkie największe organizacje na świecie, podjął rękawice, by już 23 grudnia stoczyć 5-rundowy pojedynek o pas KSW.Pierwotny rywal Mańkowskiego - Dricus Du Plessis musiał wycofać się z mistrzowskiego starcia z powodu naderwania dwóch więzadeł oraz mięśnia w prawej dłoni.

KSW 41 - Borys Mańkowski v Roberto Soldic

22-letni Chorwat, mogący pochwalić się aż dziesięcioma nokautami w zawodowym rekordzie, po ostatniej wygranej w Cage Warriors z Lewisem Longiem został przez media ochrzczony następcą legendarnego rodaka Mirko "CroCopa" Filipovicia. Mistrz cenionych europejskich organizacji Superior FC oraz Final Fight Championship słynie z piekielnie mocnych kopnięć, a do Polski przyjedzie z passą sześciu wygranych z rzędu przez nokaut, z czego pięć z tych pojedynków zakończył już w pierwszej rundzie. Zawodnik z Bałkanów posyłał na deski między innymi znanego z gal KSW Vaso Bakocevicia i Polaka, Rafała Lewonia.

KSW 41 - WALKI, PPV, TRANSMISJA, BILETY, POPEK

Autor: brak danych

KSW 41 już 23 grudnia 2017! Najważniejsze informacje o gali znajdziecie na ESKA.pl

Dla Mańkowskiego występ w Katowicach to powrót po niezwykle wyrównanej walce z Mamedem Khalidovem na KSW 39: Colosseum. Dzień przed wigilią "Diabeł Tasmański" będzie po raz czwarty bronił swojego pasa w kategorii półśredniej. Przed starciem z Khalidovem, 28-latek mógł się pochwalić serią sześciu kolejnych zwycięstw m.in. nad Aslambekiem Saidovem, Davidem Zawadą, Jessem Taylorem i Johnen Maguirem.

KSW 41 - karta walk

W walkach wieczoru wydarzenia w katowickim Spodku Borys Mańkowski będzie bronił tytułu mistrza KSW w wadze półśredniej przeciwko Roberto Soldiciowi, a Popek Monster skrzyżuje rękawice z Tomaszem „Strachem” Oświecińskim. Oprócz nich w okrągłej klatce KSW zobaczymy również pojedynek mistrzowski w wadze piórkowej pomiędzy Kleberem Koike Erbstem, a Arturem Sowińskim. W królewskiej kategorii wagowej w walce eliminacyjnej do starcia mistrzowskiego walczyć będą Michał Andryszak i Fernando Rodrigues Jr. Naprzeciw siebie staną również Marcin Wrzosek i Roman Szymański, a do klatki po raz drugi wejdzie brązowy medalista z igrzysk olimpijskich w Londynie, Damian Janikowski, który stanie naprzeciw najbardziej doświadczonego zawodnika w historii polskiego MMA, Antoniego Chmielewskiego. W katowickim Spodku zmierzą się również niepokonani w klatce KSW Kamil Szymuszowski i Grzegorz Szulakowski.

KSW 41 - bilety

Ostatnie bilety na KSW 41, 23 grudnia w Katowicach są dostępne tutaj. Transmisja w systemie PPV już dostępna w Cyfrowym Polsacie, sieciach kablowych oraz na kswtv.com.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.