Krystian Ochman i zwycięzcy Eurowizji w jednej piosence! MOCNY przekaz w Cry For You

i

Autor: AKPA Krystian Ochman i zwycięzcy Eurowizji w jednej piosence! MOCNY przekaz w Cry For You

Krystian Ochman i zwycięzcy Eurowizji w jednej piosence! MOCNY przekaz w Cry For You

2023-01-31 15:41

Cry For You to tytuł wspólnej piosenki, pod którą podpisuje się Krystian Ochman. Niezwykle utalentowany polski artysta zaprosił do współpracy zwycięzców Konkursu Piosenki Eurowizji 2022, czyli zespół Kalush Orchestra. Jak brzmi efekt ich wspólnych chwil w studio nagraniowym? Przekonajcie się słuchając i oceniając już teraz.

Krystian Ochman i Kalush - piosenka Cry For You

Ochman, polski finalista Eurowizji 2022 i Kalush Orchestra, czyli ukraiński zwycięzca Eurowizji 2022 postawili połączyć siły. Dwie zupełnie różne energie muzyczne w jednym numerze, to musiało się udać. Tak naprawdę zaczęło się od wspólnych nagrań na mediach społecznościowych w trakcie przygotowań do Eurowizji, a finałem jest epicki singiel, który zaskoczy nie tylko fanów konkursu. Krystian Ochman mówi o piosence:

Idąc przez życie, wielu z nas pracuje nad tym, by stać się najlepszą wersją siebie. W trakcie tej drogi uczymy się wybierać te sytuacje, w których powinniśmy być asertywni. Często oznacza to, że podejmujemy decyzje, które są dla nas dobre, ale mogą być przykre dla innych. Społeczeństwo zmusza nas do asertywności, w przeciwnym razie jesteśmy wykorzystywani. Nie chcę nigdy żałować podjęcia takich decyzji.

Te odkrywcze hity mają 20 lat! Pamiętacie wszystkie?

Ochman i Kalush - nowa piosenka 2023

Za produkcję odpowiada wielokrotnie nagradzany producent @atutowy, który na swoim koncie ma nie tylko współpracę przy debiutanckiej płycie Ochmana, ale również z topowymi polskimi hiphopowcami, takimi jak Kukon, OKI, Pezet, Young Igi. Ostatnie wydawnictwo Krystiana to Deluxe Edition jego debiutanckiego albumu (maj 2022). Obecnie artysta pracuje nad materiałem na kolejny krążek, który pojawi się jeszcze w tym roku!

Sonda
Czy czekasz na drugą płytę Krystiana Ochmana?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE