Programy TV

"Królowe życia". Tak mieszka Izabela Macudzińska-Borowiak i jej rodzina. Złoto, lustra i... diamenty!

Izabela Macudzińska-Borowiak, która dała się poznać fanom jako "Królowa życia", na co dzień otacza się luksusem. Willa, w której mieszka wraz z mężem i córką, dosłownie ocieka złotem, a na jednej ze ścian pojawił się nawet diament! Oto, jak wyglądają "cztery kąty" gwiazdy TTV!

Spis treści

  1. Izabela Macudzińska-Borowiak z serialu "Królowe życia" 
  2. Jak mieszka Izabela Macudzińska-Borowiak? Złoto i... diament! 
  3. Zobacz na zdjęciach, jak mieszka Izabela Macudzińska-Borowiak. Jest luksusowo! 

Izabela Macudzińska-Borowiak z serialu "Królowe życia" 

Izabela Macudzińska-Borowiak była jedną z najpopularniejszych bohaterek serialu Królowe Życia. Pochodząca z Poznania bizneswoman zaprosiła widzów do swojego codziennego życia, w którym nie brakowało luksusu!

Choć w 2022 roku stacja zrezygnowała z nagrywania kolejnych sezonów programu, Macudzińska-Borowiak, podobnie jak inne "Królowe", m.in. Dagmara Kaźmierska czy Laluna, doskonale radzi sobie w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje już grubo ponad pół miliona fanów! Po udziale w "Królowych życia", gwiazda wystąpiła także w "Diabelnie boskie". Fani TTV widzieli ją także m.in. w "99. gra o wszystko".  

Jak mieszka Izabela Macudzińska-Borowiak? Złoto i... diament! 

"Królowa życia" jest właścicielką sklepu odzieżowego i wielka miłośniczką mody. W prowadzeniu biznesu pomaga jej mąż, Patryk Borowiak, którego widzowie także doskonale znają. 

Izabela Macudzińska-Borowiak przyznaje, że wszystko, co z mężem mają, osiągnęli dzięki ciężkiej pracy. Choć początki nie były łatwe, udało się im spełnić marzenia. Dzięki temu dziś małżonkowie i ich córka, Eliza, mogą sobie pozwolić na wiele luksusów. Jednym z nich jest duży, nowoczesny dom, urządzony w stylu, jak na "Królową" przystało! 

Czytaj także: Dagmara Kaźmierska jest zakochana? Przystojniak wspierał "Królową" w "Tańcu z Gwiazdami"

Wnętrza willi gwiazd stacji TTV dosłownie ociekają złotem. W tym kolorze są m.in. nie tylko krzesła w salonie, ale także dekoracyjne elementy na ścianach. Nad łóżkiem Izabeli wisi olbrzymia, złota dekoracja w kształcie diamentu. 

Poza wspomnianym już złotem, w domu Borowiaków dominuje także biel i beż. Nie sposób nie zwrócić uwagi także na całe mnóstwo luster.  

Zobacz na zdjęciach, jak mieszka Izabela Macudzińska-Borowiak. Jest luksusowo! 

Tarzan z programu "Królowe życia" przeszedł metamorfozę! Tak teraz wygląda Mateusz Leśniak
Listen on Spreaker.