Milionerzy: Kontratenor wśród tenorów - odpowiedź na pytanie z programu

2019-12-09 13:16 MK
Milionerzy
Autor: screen programy-online/milionerzy screen z player.pl

Kontratenor wśród tenorów - takie pytanie dostał jeden z uczestników cieszącego się ogromną popularnością programu telewizyjnego Milionerzy. Która odpowiedź spośród czterech zaprezentowanych przez Huberta Urbańskiego jest prawidłowa? Czy uczestnik odpowie na pytanie dobrze i wygra 125 tysięcy złotych? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Kontratenor wśród tenorów to...? Która z czterech odpowiedzi jest prawidłowa? Czy mężczyzna biorący udział w grze i walczący o naprawdę duże pieniądze dobrze typuje? Propozycje, które wyświetliły się na ekranie to A) Placido Domingo, B) Jose Carreras, C) Andrea Bocelli oraz D) Philippe Jaroussky. Tylko jeden z nich jest wspomnianym kontratenorem. Poniżej opublikowaliśmy poprawną odpowiedź wraz z jej objaśnieniem. Upewnij się, czy masz rację.

Kontratenor wśród tenorów - poprawna odpowiedź

Pytanie o kontratenora wśród tenorów okazało się jednym z najtrudniejszych dla uczestnika show Milionerzy. Mając do dyspozycji koło ratunkowe, mężczyzna zdecydował się skorzystać z opcji pół na pół. Zostały dwie odpowiedzi: B) Jose Carreras i D) Philippe Jaroussky. Uczestnik postanowił postawić na wariant B. Niestety, nie była to dobra decyzja. Kontratenorem wśród tenorów był Philippe Jaroussky.

Najnowsze