KONKURS - premiera filmu 41 dni nadziei. Wygraj niezwykłe nagrody

2018-07-03 17:24
KONKURS - premiera filmu 41 dni nadziei. Wygraj niezwykłe nagrody
Autor: fot. YouTube.com/Monolith Films screen z filmu na youtube 41 dni nadziei - zwiastun PL (premiera: 6 lipca 2018)

41 dni nadziei - zrealizowany z ogromnym rozmachem, oparty na prawdziwych wydarzeniach film o wielkiej miłości i walce o przetrwanie w obliczu jednego z największych sztormów w dziejach.

Tami i Richard, dwoje szaleńczo zakochanych młodych żeglarzy wyrusza w rejs przez Pacyfik do odległej o tysiące kilometrów Kalifornii. Nie mają pojęcia, że płyną wprost na spotkanie jednego z największych huraganów w historii. Ich jacht w starciu z żywiołem nie ma żadnych szans. Cudem udaje im się ocaleć, ale łódź jest w ruinie, a ciężko ranny Richard nie jest w stanie żeglować. Tami nie mogąc liczyć na pomoc z zewnątrz, musi znaleźć w sobie siłę, by na pokładzie roztrzaskanego jachtu przepłynąć ocean i ocalić mężczyznę swojego życia.

KONKURS

Film 41 dni nadziei będzie miał swoją premierę 6 lipca, a już teraz na ESKA.pl mamy dla was konkurs, w którym do wygrania są wyjątkowe nagrody. Nagrodami w konkursie są dwa zestawy prezentów: (zestaw 1 - Prezent Marzeń przygoda, bransoletka Fuerza, voucher do Yasumi; zestaw 2 - Prezent Marzeń adrenalina, bransoletka ZoZo, voucher do Yasumi). 

KONKURS - premiera filmu 41 dni nadziei. Wygraj niezwykłe nagrody
Autor: Fot. ESKA nagrody

Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Z kim chciałbyś przeżyć przygodę życia i dlaczego?

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 15 lipca 2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 16 lipca! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Najnowsze