Koncert Eda Sheerana przeniesiony... z powodu drzew! O co chodzi?

2018-06-28 19:09
Koncert Eda Sheerana przeniesiony... z powodu drzew!
Autor: fot. Dimitris Legakis/REX/Shutterstock/EAST NEWS Koncert Eda Sheerana przeniesiony... z powodu drzew!

Fani Eda Sheerana w ostatnim czasie nie mają szczęścia. Najpierw dowiedzieli się, że niektóre bilety na koncerty są nieważne, a teraz jeden z występów został przeniesiony! Szczegóły na ESKA.pl

Koncert Eda Sheerana przeniesiony, a wszystko ze względu na... drzewa! O co chodzi? Wyjaśniamy w tym miejscu na ESKA.pl. Fani brytyjskiego artysty w ostatnim czasie nie mają szczęścia. Niedawno pojawiła się informacja, że 10 tys. biletów zostało unieważnionych, a teraz poinformowano, iż wydarzenie nie odbędzie się w zaplanowanym początkowo miejscu.

Koncert Eda Sheerana przeniesiony - gdzie?

Koncert Eda Sheerana w Dusseldorfie okazał się prawdziwym problemem dla wielkiej gwiazdy muzycznej. Głównie problemem logistycznym. Występ Sheerana miał się odbyć 22 i 23 lipca na ogromnym parkingu w Dusseldorf Trade Center, ale ostatecznie miasto nie wyraziło zgody. Wszystko ze względu na to, że organizatorzy musieliby wyciąć 100 drzew, co nie spodobało się Ochronie Środkowiska w Dusseldorfie. Drugim powodem przeniesienia koncertu jest fakt, że miejsce wydarzenia znajduje się przy ruchliwym, międzynarodowym lotnisku. Reflektory, światła i efekty pirotechniczne mogłyby oślepić pilotów i stworzyć ogromne zagrożenie podczas lądowań i startów samolotów.

Swoją drogą to już drugie miejsce, które wokalista próbował wykorzystać w tym rejonie. W maju miał się odbyć koncert w Essen-Mulheim, ale okazało się, że może to zagrozić populacji skowronków, które tam żyją. Oprócz tego odkryto i poinformowano, że prawdopodobnie w tym miejscu znajduje się ponad 100 niewybuchów z okresu II wojny światowej. 

Szacuje się, że Ed Sheeran ze względu na te decyzje może stracić ponad 4 miliony funtów, a 85 tysięcy fanów mających bilet na koncert jest rozczarowanych. Polscy fani na pewno nie będą rozczarowani koncertem w naszym kraju. Autor hitu Shape Of You wystąpi w Polsce dwukrotnie, 11 i 12 sierpnia 2018 w Warszawie.

Ed Sheeran w Polsce 2018 - SETLISTA. Jakie piosenki na koncercie w Warszawie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze