Klaudia El Dursi

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Klaudia El Dursi szuka pracownika. Warunki? Dość zaskakujące!

2023-12-09 19:07

Prowadząca Hotel Paradise ujawniła, że szuka dodatkowej pary rąk do pracy, Klaudia El Dursi żyje na pełnych obrotach i nie ukrywa, że momentami potrzebuje wsparcia. Po sieci krąży jej ogłoszenie, które dla wielu zawiera dosyć nietypowe wymagania. Jednak ja podkreśla - obowiązkowo należy je spełnić.

Jeśli marzycie o tym, by zacząć działać w świecie mediów i obracać się wokół topowych gwiazd, to informacja, którą podzieliła się ze światem Klaudia El Dursi może Was nieźle zmobilizować do rozpoczęcia działań w tym kierunku. Prowadząca Hotel Paradise poinformowała, że potrzebuje pracownika, a dokładniej asystenta, który będzie wspierał ją w trakcie realizowania wszystkich zawodowych spraw. A trzeba przyznać, że Klaudia ma ich naprawdę sporo. Oprócz prowadzenia programu telewizyjnego, modelka działa również aktywnie w mediach społecznościowych. Co więcej, jest mamą na pełen etat. Rozdzielenie pracy z pewnością pozwoliłoby jej nie tylko na odpoczynek, ale również spędzanie większej ilości czasu ze swoimi ukochanymi synami.

WERSOW O SWOJEJ PRZEMIANIE (O PIOSENCE "NIE WYPADA", FRYZURZE, DZIECIACH, FRIZIE I ŚWIĘTACH)

Klaudia El Dursi - asystentka

Prowadząca Hotel Paradise szuka kogoś, kto nie tylko posiada milą aparycję i potrafi biegle komunikować się po angielsku, ale także zna się na mediach społecznościowych i jest mobilna. Klaudia El Dursi podkreśla, że oprócz umowy o pracę oferuje także współpracę przy ciekawych projektach oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Niestety, konkretna kwota nie została podana. Co więcej, warunkiem rozpatrzenia zgłoszenia jest przesłanie CV oraz nagrania, w którym opowie kilka słów o sobie oraz swoim doświadczeniu. Nie powinno również zabraknąć linku do Instagrama.

Wysyłacie zgłoszenia na asystentkę, która co do zasady powinna być skrupulatna, kompetentna i zdyscyplinowana, a przesyłacie e-maile bez filmu wideo. Niestety, takie zgłoszenia nie będą rozpatrywane - poinformowała gwiazda.

Okazuje się, że Klaudia dostała już niemal 500 zgłoszeń zostało odrzuconych. Gwiazda ujawniła, że ostatecznie na jej stół trafiło jedynie 16 aplikacji spełniających wymagania.