Kiedy zdalne nauczanie 2022? Wszystkie szkoły zamknięte w LUTYM 2022?

2022-01-25 18:43
Kiedy zdalne nauczanie 2022? Wszystkie szkoły zamknięte w LUTYM 2022?
Autor: Anna Golaszewska/East News Kiedy zdalne nauczanie 2022? Wszystkie szkoły zamknięte w LUTYM 2022?

Zdalne nauczanie 2022 od kilkunastu miesięcy wzbudza duże emocje wśród uczniów, rodziców, ale również grona pedagogicznego. Pomimo utrzymania reżimu sanitarnego rośnie duża liczba dziennych zachorowań. W związku z tym pojawia się coraz więcej głosów, że wkrótce trzeba będzie wprowadzić naukę w trybie na odległość. Czy wszystkie szkoły zamknięte będą od lutego 2022? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Nauka zdalna luty 2022 - czy będzie?
  2. Kiedy nauka zdalna? LUTY 2022

Kiedy zdalne nauczanie 2022? Wszystkie szkoły zamknięte w lutym 2022? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o zdalne nauczanie luty 2022? Wokół tego tematu ponownie pojawiło się mnóstwo pytań i niepewności. Nauczyciele, rodzice, ale przede wszystkim uczniowie głowią się, czy nauka zdalna luty 2022 będzie obowiązywać, w zastępstwie za lekcje stacjonarne. Efektem przejścia na tryb nauki na odległość jest rosnąca liczba dziennych zachorowań. Ostateczne zdanie odnośnie tego, kiedy zdalne nauczanie 2022 w Polsce będzie obowiązywać mają służby sanitarne i Ministerstwo Zdrowia. Resort edukacji natomiast może jedynie sugerować i wspomagać służby z walką. Choć początkowo mówiło się, że zajęcia stacjonarne zostaną utrzymane, to jednak teraz wewnątrz ministerstwa zapadają inne decyzje. Sytuacja obserwowana jest na bieżąco.

Czy będą zdalne 2022? Nauka zdalna w LUTYM musi być wprowadzona?

Sonda
Nauka zdalna w lutym 2022 to dobry pomysł?
Teledyski kręcone w szkole! Pamiętasz je wszystkie?

Nauka zdalna luty 2022 - czy będzie?

Nauka zdalna luty 2022 to rozwiązanie, które emocjonuje internautów. Jedni uważają, że to konieczne, by zachować bezpieczeństwo w trudnym czasie rosnącej liczby zakażeń, a drudzy twierdzą, że szkoły nie są epicentrum zakażeń. Powodów, by wprowadzić nauczanie zdalne w lutym 2022 jest coraz więcej. Piąta fala właśnie trwa, a według ekspertów dzienne wyniki zachorowań będą jeszcze wyższe niż ma to miejsce obecnie. Warto pamiętać, że uczniowie z poszczególnych województw rozpoczęli ferie zimowe, a to może utrudnić sytuację epidemiczną. Czy nauka zdalna luty 2022 będzie wprowadzona? Minister Edukacji i Nauki, Przemysław Czarnek, powiedział w Polsat News, że jeśli rzeczywiście liczba zakażeń będzie obejmowała ogromne ilości osób w Polsce, to będziemy podejmować decyzje nawet z dnia na dzień. Wskazał, że rośnie liczba osób na kwarantannie i ministerstwo będzie reagować. 25 stycznia poinformował, że od 27 stycznia 2022 uczniowie podstawówek klas 5-8 i szkół ponadpodstawowych do końca ferii zimowych przechodzą na naukę zdalną.

RADIO INTERNETOWE - słuchaj ONLINE

Nauka zdalna luty 2022 może obejmować, tylko poszczególne regiony. Najtrudniejsza sytuacja jest w województwie mazowieckim, śląskim i pomorskim. Wiceprezydent m.st. Warszawy, Renata Kaznowska, przekazała informację, że w stolicy w trybie zdalnym lub hybrydowym pracuje obecnie 400 z 800 placówek. 

Kiedy nauka zdalna? LUTY 2022

Nauka zdalna luty 2022 dla uczniów poszczególnych województw, w których rośnie liczba dziennych zachorowań? Aktualnie uczniowie województwa kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego są na feriach zimowych. Od 31 stycznia do 13 lutego 2022 zimowym wypoczynkiem cieszyć się będą uczniowie województwa dolnośląskiego, opolskiego, zachodniopomorskiego i mazowieckiego. Właśnie w tym ostatnim sytuacja, jeśli chodzi o zakażenia, jest najtrudniejsza. Jeśli nauka zdalna zostanie wprowadzona to w stolicy obowiązywać będzie od 14 lutego 2022. W pozostałych regionach nauka zdalna 2022 może obowiązywać dzień po powrocie z ferii zimowych. 

Nauka zdalna 2022 - kiedy zostanie ogłoszona? Czarnek tłumaczy zasady

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze