Kiedy spadnie śnieg w 2020 roku? Czy w grudniu będzie padało?

2020-11-27 15:40 jj
Kiedy spadnie śnieg w 2020 roku? Czy grudniu będzie padało?
Autor: canva.com Kiedy spadnie śnieg w 2020 roku? Czy grudniu będzie padało?

W ostatnich latach śnieg możemy spotkać przeważnie w górach. Musimy mieć jednak sporo szczęścia, bo stoki są najczęściej dośnieżane. Prognozy jednak są dosyć optymistyczne dla wszystkich fanów białego szaleństwa. Czy będzie śnieg w 2020 roku? Szczegóły przeczytacie w artykule poniżej.

Kiedy spadnie śnieg w 2020 roku? Wszyscy zastanawiają się, czy biały puch pojawi się w miastach, czy jednak będziemy mogli zobaczyć go tylko w górach. W ostatnich latach mieszkańcy aglomeracji nie mają szczęścia, żeby zobaczyć śnieg za oknami. Fani białego szaleństwa poszukują informacji w internecie, czy spadnie śnieg w grudniu 2020 roku. Postanowiliśmy również sprawdzić i okazuje się, że... jest nadzieja!

ESKA XD EXTRA

Kiedy spadnie śnieg w 2020 roku?

Synoptycy nie mają żadnych złudzeń, takiej zimy jaka była jeszcze kilka lat temu, na pewno nie będziemy świadkami w 2020 roku. Mimo, że prognozy dla grudnia mówią o temperaturze powyżej 1 stopnia, to jest cień szansy na śnieg w tym roku. Accuweather donosi, że wszystko wskazuje na opady śniegu w nocy w 28 na 29 listopada, a także 1 grudnia. Później możemy spodziewać się tylko deszczu, ale bliżej wigilii, ponownie może sypnąć białym puchem, a temperatura spadnie poniżej zera.

Najnowsze