Kid Cudi jeździ Porsche Topless! Zaskakujące wyznanie twórcy hitu Day'N'Nite

i

Autor: Universal Music Poland Kid Cudi jeździ Porsche Topless! Zaskakujące wyznanie twórcy hitu Day'N'Nite

PREMIERA

Kid Cudi jeździ Porsche Topless! Muzyczne wyznanie twórcy hitu Day 'N' Nite

2023-06-05 13:40

Zdobywca nagrody Grammy, producent, aktor i reżyser - Kid Cudi - powraca z zupełnie nowym singlem "Porsche Topless". To jego pierwsze tegoroczne wydawnictwo oraz zapowiedź niecierpliwie wyczekiwanego dziewiątego albumu studyjnego.

Spis treści

  1. Kid Cudi - piosenka Porsche Topless

W ubiegłym roku Kid Cudi wydał album Entergalactic, któremu towarzyszyła produkcja Netflixa o tym samym tytule. Krążek zgromadził setki milionów streamów i szereg pochwał krytyków. To dzięki niemu Cudi zgarnął swój siódmy debiut w Top 20 listy Billboard 200. Album zdobył także nominację do NAACP Image Awards dla Najlepszego soundtracku/kompilacji. Tego lata Kid Cudi wystąpi na Lyrical Lemonade Summer Smash w Chicago oraz będzie headlinerem Hard Festival w Los Angeles.

Kevin Mglej publicznie docenił Roxie. Takie słowa to miód na serce!

Smolasty śpiewa weselne hity!

Kid Cudi - piosenka Porsche Topless

Kid Cudi w 2020 wydał album Man On The Moon III: The Chosen, który po premierze wylądował na drugim miejscu Billboard 200 i stał się piątym debiutem w top 10 w karierze rapera. Singiel Tequila Shots uzyskał status platyny. Cudi przeszedł do historii za sprawą Man On The Moon: The End of Day w 2009, które ma już status podwójnej platyny, zdobyło trzy nominacje do Grammy i znalazło się w zestawieniu 500 Greatest Albums of All Time magazynu Rolling Stone. Rok później, Man On The Moon II: The Legend of Mr. Rager zajęło 3. miejsce Billboard 200 i uzyskało status platyny. W ubiegłym roku wydał album Entergalactic, który również cieszył się dużą popularnością. Teraz zdobywca nagrody Grammy, producent, aktor i reżyser powraca z zupełnie nowym singlem Porsche Topless. Oto on: