Roxie Węgiel

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Kevin Mglej publicznie docenił Roxie. Takie słowa to miód na serce!

2023-06-05 12:20

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wyrośli na naczelną power couple polskiego show-biznesu. Właściwie każde ich wspólne zdjęcie jest szeroko komentowane w sieci, a zamieszczane pod nimi opisy poddawane analizie. 26-letni autor piosenek publicznie docenił zdolności swojej ukochanej, nazywając ją jedną z najlepszych koncertowych artystek w naszym kraju. Urocze!

Roksana Węgiel i Kevin Mglej od miesięcy nie schodzą z nagłówków gazet i serwisów internetowych. To aktualnie najszerzej komentowany związek w polskim show-biznesie! Po tym, jak wokalistka oficjalnie obwieściła, iż jest zaręczona, zainteresowanie obojgiem wzrosło kilkukrotnie. Roxie zdążyła już podzielić się ślubnymi planami, informując opinię publiczną między innymi o tym, że planuje mieć nazwisko dwuczłonowe i wziąć ślub kościelny. Zakochani nie ukrywają też, że właściwie od chwili poznania ani na moment się nie rozstają, czego dowodem są publikowane przez nich relacje w mediach społecznościowych. Po Orange Warsaw Festival 2023 piosenkarka pojechała do Bielawy, gdzie zagrała kolejny w tym sezonie koncert plenerowy. Po wszystkim młoda gwiazda zamieściła w sieci zdjęcie z podziękowaniami, a na skomentowanie go zdecydował się Kevin. Narzeczony 18-latki jest zachwycony tym, co jego ukochana prezentuje na scenie.

Roksana Węgiel wybrała suknię ślubną. Gwiazda ujawniła szczegóły ceremonii

Roksana Węgiel szczerze o chłopaku. Nie przeszkadza jej różnica wieku!

Kevin Mglej o Roksanie Węgiel

Zakochani nie szczędzą sobie czułości nie tylko w życiu prywatnym, ale również w mediach społecznościowych. Kevin Mglej, który ma doświadczenie w pracy z wielkimi gwiazdami polskiej pop sceny, pochwalił zdolności sceniczne swojej ukochanej.

Kochanie to co Ty robisz na koncertach to jest istny Top🔥 szczerze mówiąc nigdy nie myślałem, że tak dobrze będę się bawić na popowych wykonaniach ❤️ - napisał.

Nie sposób się z nim nie zgodzić. Każdy koncert Roxie to przemyślane show pełne śpiewu, tańca i efektów wizualnych. Jesienią piosenkarka planuje w wyruszenie w trasę z prawdziwego zdarzenia, a my już nie możemy się doczekać. Byliście kiedyś na koncercie Roksany?