Kibic wbiegł na boisko i pokazał... - 'To będzie akcja meczu'

Autor: fot./screen/youtube.com/DubLikePanda Kibic

2018-08-06 10:45

To, co zrobił kibic podczas meczu ekstraklasy, na pewno przejdzie do historii! Na ESKA.pl zobaczycie jego niecodzienny "wyczyn".

Kibic, który wbiegł na boisko podczas tego meczu, zostanie zapamiętany na długo! Swoje pięć minut miał podczas spotkania 3 kolejki ekstraklasy. 5.08.2018 przeciwko sobie grały Śląsk Wrocław i Lech Poznań. W pewnym momencie kibic wrocławskiej drużyny wtargną na murawę i pokazał... no własnie :)

Sędzia uratował życie piłkarzowi w polskiej lidze! Jako jedyny zrobił, co trzeba!

Kibic zaliczył 'akcję meczu'

Jak wyglądała kuriozalna sytuacja? W pierwszej połowie meczu Śląsk Wrocław - Lech Poznań, kibic z Wrocławia wbiegł na murawę, a gdy znalazł się pod trybuną przeciwników, zdjął spodnie i wypiął w stronę fanów Lecha nagie pośladki! Ochrona zareagowała z opóźnieniem i dopiero po kilkudziesięciu sekundach ściągnęła go z boiska. Filmiki pokazujące całą sytuację błyskawicznie trafiły do sieci i rozbawiły internautów. Jedna z fanek Lecha podpisała nagranie słowami - 'To będzie akcja meczu'. Trudno nie przyznać jej racji!

Zachowanie kibica nie pomogło jednak jego drużynie. Śląsk Wrocław przegrał z Lechem Poznań 0:1.