KęKę rapuje, że jest gotowy do wojny. Mocny przekaz rapera

2022-05-12 8:42
KęKę rapuje, że jest gotowy do wojny. Mocny przekaz rapera
Autor: Takie Rzeczy Label KęKę rapuje, że jest gotowy do wojny. Mocny przekaz rapera

Gdy przyjdzie czas - to tytuł nowej piosenki jednego z najpopularniejszych polskich raperów. Kękę w mocnych słowach podsumował to, co dzieje się w Ukrainie, ale także jaka niepewność panuje w Polsce. Posłuchajcie sami premierowo już teraz.

KęKę poinformował swoich słuchaczy o braku planów na nowy album i wstrzymaniu koncertów od września tego roku. Jako powód podał brak weny twórczej i wspomniał, że od półtora roku nagrał tylko dwa solowe numery. Pierwszy to wydany na początku 2022, utwór pt. 2021, a drugi kawałek miał ukazać się na dniach.  Zgodnie z zapowiedziami, 12 maja miała miejsce premiera numeru Gdy przyjdzie czas. Raper w mocnych słowach mówi o tym, co dzieje się w Ukrainie i jednocześnie przekonuje, że jest gotowy, gdy Polska będzie potrzebować pomocy.

Rap 20 w Radiu ESKA - głosuj na najlepsze rapowe numery

Vlog Michała Hanczaka z Eurowizji

KęKę - piosenka Gdy przyjdzie czas

Autorem bitu jest PSR, a za oprawę graficzną odpowiada Studio Lepiej. Sam utwór to mocne uderzenie w klasycznym stylu! KęKę w nowym singlu, wyraża swój stosunek do obecnej sytuacji na świecie, oraz dzieli się ze słuchaczami swoimi przemyśleniami i obawami.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze