KęKę rapuje, że jest gotowy do wojny. Mocny przekaz rapera

i

Autor: Takie Rzeczy Label KęKę rapuje, że jest gotowy do wojny. Mocny przekaz rapera

KęKę rapuje, że jest gotowy do wojny. Mocny przekaz rapera

2022-05-12 8:42

Gdy przyjdzie czas - to tytuł nowej piosenki jednego z najpopularniejszych polskich raperów. Kękę w mocnych słowach podsumował to, co dzieje się w Ukrainie, ale także jaka niepewność panuje w Polsce. Posłuchajcie sami premierowo już teraz.

KęKę poinformował swoich słuchaczy o braku planów na nowy album i wstrzymaniu koncertów od września tego roku. Jako powód podał brak weny twórczej i wspomniał, że od półtora roku nagrał tylko dwa solowe numery. Pierwszy to wydany na początku 2022, utwór pt. 2021, a drugi kawałek miał ukazać się na dniach.  Zgodnie z zapowiedziami, 12 maja miała miejsce premiera numeru Gdy przyjdzie czas. Raper w mocnych słowach mówi o tym, co dzieje się w Ukrainie i jednocześnie przekonuje, że jest gotowy, gdy Polska będzie potrzebować pomocy.

Rap 20 w Radiu ESKA - głosuj na najlepsze rapowe numery

Vlog Michała Hanczaka z Eurowizji

KęKę - piosenka Gdy przyjdzie czas

Autorem bitu jest PSR, a za oprawę graficzną odpowiada Studio Lepiej. Sam utwór to mocne uderzenie w klasycznym stylu! KęKę w nowym singlu, wyraża swój stosunek do obecnej sytuacji na świecie, oraz dzieli się ze słuchaczami swoimi przemyśleniami i obawami.