Kasia Popowska jako Ariana Grande w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

2017-04-09 13:58

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: zwyciężczyni ostatniego odcinka wcieliła się w Arianę Grande. Niestety ten występ nie zapewni Kasi Popowskiej kolejnej wygranej. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: w zeszłym tygodniu Kasia Popowska brawurowo wcieliła się w Christinę Aguilerę. Okazała się najlepsza i została zwyciężczynią odcinka. W sobotę 8 kwietnia zobaczyliśmy ją jako amerykańską wokalistkę i aktorkę Arianę Grande. Kasia Popowska zmierzyła się z piosenką Side to Side, która cieszy się ogromną popularnością na świecie.

>> Jakub Świderski jako Wojtek Łuszczykiewicz. Wyglądają identycznie?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8.04

Warto przypomnieć, że Arianę Grande kochają ludzie na całym świecie, tylko na Twitterze obserwuje ją prawie 45 milionów osób. Nagrała również piosenkę z Andreą Bocellim. Jak w roli Ariany Grande wypadła Kasia Popowska? Zobacz fragment programu! Kolejny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo już w sobotę, 15 kwietnia o godzinie 22:15 w Polsacie! 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze