Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]

2017-04-26 21:49
Kasia Popowska bez włosów! O co chodzi?
Autor: fot. wbf Kasia Popowska bez włosów

Kasia Popowska bez włosów pojawiła się na okładce swojej nowej piosenki i w teledysku! Czy wokalistka naprawdę obcięła włosy? Przekonajcie się na ESKA.pl

Kasia Popowska bez włosów! Wizerunek wokalistki na okładce nowej piosenki Tyle tu mam u niektórych może wzbudzać skrajne emocje. Wokalistka odrzuciła wszelkie konwenanse i zaskakuje zmianą image'u. Bez wahania pokazuje się bez włosów i stawia czoło wszechobecnej modzie na bycie glamour. Fragment klipu zobaczycie na ESKA.pl!

Kasia Popowska - piosenka Tyle tu mam

Tyle Tu Mam - to hymn dla tych, którzy w swoim życiu z pozoru mają wszystko, ale w środku rozpala ich gniew, że świat, w którym żyją to mydlana bańka i żyją na pół gwizdka. Wiem, że to powszechny problem, ale ludzie nie mówią o tym otwarcie… Zwierzając się z tego, nie raz usłyszałam, że jestem wariatką. Chcecie wariatkę? To ją macie. Stworzyliście właśnie scenariusz mojego najnowszego klipu - opowiada wokalistka. 

Kasia Popowska - Tyle tu mam to nowa piosenka na antenie Radia ESKA. Kawałek premierowo usłyszycie już 26 kwietnia po godzinie 18:00 w programie Muzyką Się Żyje. Teledysk zobaczycie na ESKA.pl:

 

Kasia Popowska bez włosów - zdjęcie

Kasia Popowska bez włosów pojawiła się na okładce singla Tyle tu mam. Jak zapowiada artystka: jedni odpalą utwór z teledyskiem ponownie, a drudzy się obrażą. Internauci zgodnie zauważyli, że Popowska wygląda, jakby była to metamorfoza do programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który zresztą wokalistka ma szansę wygrać. Po ósmym tygodniu z przewagą 14 punktów prowadzi w klasyfikacji generalnej.

Kasia Popowska bez włosów! O co chodzi?
Autor: fot. okładka singla Tyle tu mam Kasia Popowska bez włosów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze