Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]

2017-04-26 21:49
Kasia Popowska bez włosów! O co chodzi?
Autor: fot. wbf Kasia Popowska bez włosów

Kasia Popowska bez włosów pojawiła się na okładce swojej nowej piosenki i w teledysku! Czy wokalistka naprawdę obcięła włosy? Przekonajcie się na ESKA.pl

Kasia Popowska bez włosów! Wizerunek wokalistki na okładce nowej piosenki Tyle tu mam u niektórych może wzbudzać skrajne emocje. Wokalistka odrzuciła wszelkie konwenanse i zaskakuje zmianą image'u. Bez wahania pokazuje się bez włosów i stawia czoło wszechobecnej modzie na bycie glamour. Fragment klipu zobaczycie na ESKA.pl!

Kasia Popowska - piosenka Tyle tu mam

Tyle Tu Mam - to hymn dla tych, którzy w swoim życiu z pozoru mają wszystko, ale w środku rozpala ich gniew, że świat, w którym żyją to mydlana bańka i żyją na pół gwizdka. Wiem, że to powszechny problem, ale ludzie nie mówią o tym otwarcie… Zwierzając się z tego, nie raz usłyszałam, że jestem wariatką. Chcecie wariatkę? To ją macie. Stworzyliście właśnie scenariusz mojego najnowszego klipu - opowiada wokalistka. 

Kasia Popowska - Tyle tu mam to nowa piosenka na antenie Radia ESKA. Kawałek premierowo usłyszycie już 26 kwietnia po godzinie 18:00 w programie Muzyką Się Żyje. Teledysk zobaczycie na ESKA.pl:

 

Kasia Popowska bez włosów - zdjęcie

Kasia Popowska bez włosów pojawiła się na okładce singla Tyle tu mam. Jak zapowiada artystka: jedni odpalą utwór z teledyskiem ponownie, a drudzy się obrażą. Internauci zgodnie zauważyli, że Popowska wygląda, jakby była to metamorfoza do programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który zresztą wokalistka ma szansę wygrać. Po ósmym tygodniu z przewagą 14 punktów prowadzi w klasyfikacji generalnej.

Kasia Popowska bez włosów! O co chodzi?
Autor: fot. okładka singla Tyle tu mam Kasia Popowska bez włosów
Najnowsze