Kasia Moś nie wiedziała, że wygrała polskie preselekcje do Eurowizji

i

Autor: fot. twitter.com / Eurowizja2017 Kasia Moś nie wiedziała, że wygrała polskie preselekcje do Eurowizji

Kasia Moś myślała, że wygrał ktoś inny "ja pie***le" - zobacz zabawne video [Eurowizja 2017]

2017-05-08 18:00

Kasia Moś nie mogła uwierzyć w to, że wygrała polskie preselekcje do Eurowizji 2017. Jej reakcja podczas ogłoszenia wyników Krajowych Eliminacji była bezcenna!  

Kasia Moś jedzie na Eurowizję 2017. Taki wynik polskich preselekcji okazał się jednak zaskoczeniem nie tylko dla niektórych widzów, ale również dla samej artystki. Reakcja wykonawczyni piosenki Flashlight podczas wyczytywania ostatecznej punktacji była naprawdę bezcenna. Kasia Moś myślała bowiem, że do Kijowa jedzie Carmell, a nie ona. Gdy jednak po chwili dotarło do niej, że to jednak ona będzie reprezentować Polskę w maju na Ukrainie, Kasi wyrwało się soczyste wyrażenie, które dało się wyczytać z jej ust pomimo braku dźwięku. Trzeba jednak przyznać, że było to bardzo szczere i urocze.

Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Autor: brak danych

  Eurowizja 2017 - KASIA MOŚ będzie reprezentować Polskę! Piosenka Flashlight zachwyciła jurorów podczas koncertu kandydatów 18.02.2017, którzy dali Kasi łącznie 50 punktów, czyli komplet! Na drugim miejscu uplasował się Rafał Brzozowski z piosenką &bdq;

Eurowizja 2017: Kasia Moś nie wiedziała, że wygrała polskie preselekcje

Niesamowitą, a przy okazji niezwykle zabawną, reakcję Kasi Moś podczas ogłoszenia ostatecznych wyników Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2017 możecie obejrzeć poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE