Kasia Dziurska i Tomasz Barański tańczą Despacito! Rozgrzewka przed TzG 4.05.2018!

2018-05-04 17:47
Kasia Dziurska i Tomasz Barański tańczą Despacito! Rozgrzewka przed TzG 4.05.2018!
Autor: fot. Radio ESKA Kasia Dziurska i Tomasz Barański tańczą Despacito! Rozgrzewka przed TzG 4.05.2018!

Kasia Dziurska i Tomasz Barański odwiedzili nasze studio i zatańczyli do Despacito! Zobaczcie, jak im poszło!

Kasia Dziurska i Tomasz Barański dotarli do półfinału ósmej edycji Tańca z Gwiazdami! Według wielu internautów to główni faworyci do wygrania nagrody pieniężnej i zdobycia Kryształowej Kuli. Nawet Iwona Pavlović powiedziała, że para jest na najlepszej drodze do wygrania całego programu. 4 maja 2018 dowiemy się, czy para przekona swoim tańcem, zbierze wystarczającą liczbę głosów i tym samym dotrze do finału hitowego show. Kasia i Tomek w dniu programu odwiedzili studio Radia ESKA i na naszym Eskowym parkiecie zatańczyli do Despacito!

Kasia Dziurska i Tomasz Barański tańczą Despacito

Kasia i Tomek w wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami tańczyli już do hitu: Dusk Till Dawn (Zayn Malik), Can't Get You Out Of My Head (Kylie Mingoue) czy Livin' La Vida Loca (Ricky Martin). Teraz przyszedł czas na taniec współczesny do hitu Despacito, Luisa Fonsi! Umiejętności pary oceniło jury w składzie: Jankes i Rudy!

Obudź się na Jankesa codziennie - od poniedziałku do piątku między godziną 6:30-9:00! Na poranek numer 1 w Polsce zaprasza Jankes, Kama i Rudy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze