Kanye West w Polsce?! Ten film zaskoczył wszystkich!

2021-10-20 22:33
Kanye West
Autor: The Late Late Show / CBS/Ferrari Press/East News

Kanye West, a od niedawna Ye, nie przestaje zaskakiwać. W sieci pojawiło się wideo, z którego wynika, że amerykański raper niespodziewanie pojawił się w Polsce. Artysta miał odwiedzić jedno z warszawskich muzeów. Co wiadomo o wizycie kontrowersyjnego muzyka w naszym kraju? O tym mówią dziś wszyscy!

Kanye West w Polsce - tym dziś żyją media społecznościowe. Amerykański raper, który słynie z nieszablonowych pomysłów, zawitał do Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie? Tak wynika z wideo, jakie zostało opublikowane na jednym z instagramowych profili poświęconych kontrowersyjnemu artyście. Podobnie do wielu gwiazd show-biznesu autor hitu Stronger również ma oddanych fanów, którzy tworzą poświęcone mu konta i informują o każdym jego ruchu. Z pewnością niewiele osób uwierzyłoby w wizytę-niespodziankę, gdyby nie to, że Kanye West, a od niedawna oficjalnie Ye, rzeczywiście był już widziany w kilku europejskich stolicach. W ostatnich dniach raper został zauważony między innymi w Szwecji, we Włoszech oraz we Francji. Co sprowadza Westa do Polski?

Sonda
Lubisz kawałki Kanye Westa?

Kanye West w Polsce?

Szczerze mówiąc, ciężko stwierdzić, co mogłoby być oficjalnym powodem, dlaczego raper zdecydował się na odwiedzenie Polski. Artysta wydał niedawno album Donda, jednak jego wizyta w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, o której poinformowano na profilu Photos of Kanye, raczej nie ma nic wspólnego z promocją materiału. Ostatecznie nie ma też pewności, że zamaskowana postać to światowej sławy raper. Ye nie oznaczył się bowiem w Polsce. Biorąc jednak pod uwagę jego ostatnie podróże, jest to wysoce prawdopodobne. 

Pogadane z Darią! Szczery wywiad o muzyce, planach i karierze
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze