Kamper - muzyka z filmu. Pezet i Czarny HIFI promują polską produkcję

2016-07-08 18:08
Kamper - muzyka z filmu. Pezet i Czarny HIFI promują polską produkcję
Autor: Fot. oficjalny plakat Pezet nagrał piosenkę do filmu Kamper

Kamper to polski film, który już w połowie lipca zagości na kinowych ekranach. Muzykę do produkcji stworzył Czarny HIFI, kawałek promujący film wykonał Pezet.

Kamper to film w reżyserii Łukasza Grzegorzka. Obraz swoją premierę miał podczas 51 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach. W kinach ukaże się jednak dopiero 15 lipca 2016 roku. Fabuła filmu opowiada o dwójce zwykłych ludzi, takich których codziennie mijamy na ulicy. Para trzydziestolatków, kiedyś zakochana w sobie do szaleństwa, dziś zastanawiająca się czy zrobić kolejny krok razem, czy rozstać się i iść w swoją stronę. W obsadzie filmu zobaczymy m.in. Piotra Żurawskiego, Martę Nieradzkiewicz czy Jacka Braciaka.

Kamper - muzyka z filmu

Skomponowaniem muzyki do filmu Kamper zajął się Czarny HIFI, producent muzyczny, który pracował z takimi artystami jak: Ania Dąbrowska, Pezet, Eldo czy VNM. Efektem jego pracy przy filmie Kamper jest m.in. pierwszy po długiej przerwie numer Pezeta. Co jest ze mną nie tak to właśnie kawałek promujący film Łukasza Grzegorzka.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze