Kamila Krzempek była nastoletnią gwiazdą muzyki i nagle zniknęła. Teraz powraca po 8 latach!

2021-10-20 21:09
Kamila Krzempek
Autor: fot. Helena Brombosz

Zanim na scenie pojawiły się Roksana Węgiel czy Viki Gabor, rynek muzyczny podbijała ona. Kamila Krzempek była jedną z najlepiej zapowiadających się nastoletnich wokalistek. Po wydaniu debiutanckiego albumu piosenkarka wycofała się z show-biznesu i dopiero teraz, po ośmiu latach, zdecydowała się na powrót. Za jej nowy singiel odpowiada gwiazda X Factor.

Kamila Krzempek ma dopiero 25 lat, ale już może pochwalić się licznymi sukcesami, które odniosła jako nastolatka. Wokalistka dała się poznać szerszej publiczności w 2012 roku, wydając swój debiutancki singiel Pasujesz, który do dzisiaj wygenerował blisko siedem milionów odsłon w serwisie YouTube. Kilka miesięcy później do sklepów trafił debiutancki album artystki, na którym znalazło się dziesięć premierowych kompozycji, w tym duet z Damianem Skoczykiem zatytułowany Ty. I choć Kamila zaskarbiła sobie sympatię publiczności, niedługo po wydaniu krążka wycofała się z show-biznesu. Wierni fani piosenki Pasujesz nie zapomnieli jednak o artystce, czego dowodem są liczne komentarze pozostawione pod nakręconym do niej wideoklipem. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich spragnionych nowości od Kamili Krzempek! Po ośmiu latach przerwy wokalistka zdecydowała się na powrót do muzyki z nową energią oraz całkowicie nowym brzmieniem, wynikającym ze zmian, jakie zaszły w jej życiu. Dojrzalsza i pewniejsza siebie - taka jest Kamila w nowym singlu Nie zapomnę, za którego tekst odpowiada gwiazda programu X Factor Marta Bijan.

Kamila Krzempek powraca!

Nowa piosenka Kamili Krzempek Nie zapomnę to szczera opowieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia artystki. Za jej pośrednictwem Kamila chce pokazać słuchaczom swoje zagubienie, bezradność i strach, które odbiły się na jej życiu, ale zarazem spowodowały, że mogła narodzić się na nowo. Napisany przez Martę Bijan utwór ma pomóc odbiorcom w pokonaniu bólu przeszłości i zbudowaniu lepszego jutra. Kompozycja Nie zapomnę jest dostępna w najpopularniejszych serwisach streamingowych, takich jak Spotify, Apple Music czy TIDAL.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze