Justin Bieber w sukience? Lalka Belli z Pięknej i Bestii wygląda jak piosenkarz!

2017-01-09 14:40

Justin Bieber w żółtej sukience i peruce. Tak właśnie wygląda oficjalna lalka Belli z filmu Piękna i Bestia! Cały internet śmieje się z nowej zabawki w kolekcji Disneya.

Justin Bieber w żółtej sukience i peruce? Tym razem nie mamy na myśli kolejnej dziwnej akcji wokalisty, a jedynie wygląd lalki Belli z filmu Piękna i Bestia. Gdy zdjęcie oficjalnej figurki z kolekcji Disneya trafiło do sieci, internauci momentalnie orzekli, że bardziej niż wcielającą się w postać w Belli Emmę Watson, lalka przypomina przebranego za kobietę wykonawcę hitów Sorry i Love Yourself.

Lalka Belli z filmu Piękna i Bestia wygląda jak Justin Bieber

Lalka Belli to jeden z wielu gadżetów promujących nową wersję znanej baśni Piękna i Bestia. Co prawda, większość osób po prostu śmieje się z tej dość nieudanej produkcji, ale znaleźli się też tacy, którzy określają nową figurkę Belli jako przerażającą, tragiczną, czy wręcz odrażającą. A co wy sądzicie na ten temat?

Nowe tatuaże, kolejne związki i szokujące decyzje sprawiają, że Justin żyje jak na świeczniku i czasami musi ponieść konsekwencje swoich decyzji. Wbrew pozorom, sława nie przychodzi przecież tak łatwo! Z konsekwencji popularności nie zdają sobie jednak sprawy bohaterowie filmu #SELFIE, którzy do sławy dążą za wszelką cenę.

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze