Justin Bieber spełnił marzenie 9-letniego chłopca. Jego reakcja zrobi wam dzień

Justin Bieber odkrywa kulisy. Tak powstał teledysk Holy!
Autor: Mike Rosenthal Justin Bieber odkrywa kulisy. Tak powstał teledysk Holy!

Kto nie marzył o tym, by zostać zauważonym przez swojego największego idola? To marzenie udało się spełnić dziewięcioletniemu Bahaa Aldinowi, który za pośrednictwem stories udostępnił swoje wykonanie piosenki Way Back Home z repertuaru Justina Biebera. Kanadyjski piosenkarz zobaczył relację chłopca i udostępnił ją u siebie. Reakcja dziewięciolatka to hit internetu.

Justin Bieber wie, jak sprawić radość swoim fanom. Wystarczy udostępnienie relacji u siebie na profilu, by spełnić czyjeś największe marzenie. Tak właśnie było w przypadku dziewięcioletniego Bahaa Aldina, który od najmłodszych lat działa w internecie. Chłopiec jest wielkim fanem Justina Biebera i to właśnie jego piosenki śpiewa najczęściej. Podobnie do milionów wielbicieli kanadyjskiego piosenkarza Bahaa oznaczył swojego idola w relacji udostępnionej na Instagramie z nadzieją, że ten ją zobaczy. I choć profil Justina obserwuje 150 milionów ludzi z całego świata, to właśnie jemu się udało! Wykonanie piosenki Way Back Home trafiło do samego Justina, który postanowił udostępnić je na swoim profilu. Jak można się było spodziewać - Bahaa Aldin był w siódmym niebie. Niedługo po tym, jak jego występ pojawił się na story wokalisty, dziewięciolatek nagrał wideo ze swoją reakcją. Nie obyło się bez pisków, krzyków i ogólnie wielkiego podekscytowania. Nagranie z miejsca podbiło sieć, a w komentarzach pojawiły się setki gratulacji. 

Justin Bieber kiedyś i dziś

Justin Bieber spełnił marzenie

Piosenkarz pop sam zaczynał w internecie, dlatego regularnie stara się wspierać młodych twórców, którzy idą jego śladami. Tym razem Justin Bieber spełnił największe marzenie dziewięcioletniego chłopca. Jego reakcja mówi sama za siebie.

- O mój Boże, ludzie!!! Ktoś mnie oznaczył. To najwspanialszy wokalista, taki jak ja, tylko on jest jeszcze lepszy. Wiecie, kto to? JUSTIN BIEBEEER. (...) Justin Bieber dodał mnie na story i wspomniał o mnie - relacjonował z wielkim przyjęciem.

Kto nie zachowywałby się podobnie w takiej sytuacji? ;)

Najnowsze