Justin Bieber: obalamy plotki, czyli 10 mitów o Justinie Bieberze! Cała prawda na ESKA.pl [VIDEO]

2013-07-25 15:27

Justin Bieber gejm, Justin Bieber wciąż z Seleną Gomez, Justin Bieber nie umie śpiewać - macie dość takich tytułów? My też. Na ESKA.pl obalamy plotki o Justinie Bieberze. Zobacz 10 mitów o wokaliście i poznaj całą prawdę tylko u nas!

Plotki o Justinie Bieberze m.in. ta o zużytej prezerwatywie, którą zostawił w polskim hotelu czy też ta, że nie potrafi śpiewać rodzą się jak grzyby po deszczu. Beliebers z całego świata jak i sam wokalistka mają już dość kłamstw rozsiewanych przez media. Na ESKA.pl serwujemy Wam całą prawdę o Justinie Bieberze i jego fanach obalając w ten sposób 10 najpopularniejszych mitów.

1. Justin Bieber nie potrafi śpiewać.

Justin Bieber już niejednokrotnie udowodnił, że potrafi śpiewać na żywo tak samo jak brzmi w nagraniach na płytach. Na YouTube znajdziemy dziesiątki akustycznych występów piosenkarza, które są najlepszym dowodem na talent wokalny pop gwiazdy. Jeden z nich znajdziecie na dole artykułu.

2. Justin Bieber jest gejem.

Justin Bieber był w oficjalnie przedstawionym mediom związku z Seleną Gomez. Piosenkarz cieszy się ogromnym powodzeniem wśród dziewczyn a w swoich piosenkach śpiewa bardzo często o miłości nie do kogo innego jak właśnie do kobiet.

3. Justin Bieber wciąż jest z Seleną Gomez.

Selena Gomez w wywiadzie dla stacjie E! z Ryanem Seacrestem pod koniec lipca 2013 roku oficjalnie ucięła wszelkie plotki o trwającym dalej związku z Justinem. Piosenkarz nie jest już chłopakiem Sel.

>>> Dove Cameron to nowa Selena Gomez?

4. Justin Bieber jest ojcem kilku dzieci.

Kilka 'fanek' próbowało udowodnić, że Justin jest ojcem ich dzieci. Plotki na ten temat zostały jednak obalone. Sprawami zajęła się nawet policja.

5. Justin Bieber trafił na odwyk.

Wokalista osobiście zaprzeczył doniesieniom, jakoby jego rodzina wysłała go na odwyk. Piosenkarz stwierdził, że ani jego bliscy, ani on sam nie widzą i nigdy nie widzieli takiej potrzeby.

6. Justin Bieber zagra w 2013 roku drugi koncert w Polsce.

Justin Bieber nie zagra drugiego koncertu w Polsce w 2013 roku. Informacje o kolejnym po występie w Łodzi show zrodziły się w przypływie emocji po pierwszej wizycie pop gwiazdy w naszym kraju. Dziś wiemy, że drugi koncert Justina w Polsce jest bardziej pewny w kolejnych latach, chociaż nikt jak na razie tego nie potwierdza.

7. Justin Bieber zostawił zużytą prezerwatywę w hotelu w Polsce.


Na Allegro próbowano sprzedać zużytą prezerwatywę rzekomo należącą do Justina. Aukcja, podobnie jak ta z piaskiem spod stóp Justina, okazała się jedną wielką ściemą, co udowodnili fani piszący do wystawiającego. Ktoś próbował w ten sposób zarobić na Beliebers i liczył na szybki rozgłos.

8. Justina Biebera słuchają tylko dzieci.

Wśród fanów Justina Biebera znajdziemy setki tysięcy nastolatkówm a także dorosłych słuchaczy. Na ESKA.pl przeprowadziliśmy m.in. wywiad 24-letnią Magdą Molińską, polską Belieberką.

9. Justin Bieber w Polsce nie ma fanów.


Nasze artykuły o Justinie Bieberze to jedne z najczęściej czytanych. Jeden z nich przedstawia polskie fancluby Justina na Facebooku, które lajkuje wiele tysięcy polskich internautów. Znajdziecie go klikając TUTAJ.

10. Nikt nie chce pisać o Justinie Bieberze.


A jednak ;).


Zobacz As Long As You Love Me - Justin Bieber na żywo akustycznie!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze