Joyride - Roxette w Instytucie Pamięci Muzycznej GL, czyli powrót na początek lat 90.! [VIDEO]

2013-05-05 19:45

Joyride od Roxette to hit z 1991 roku, który odświeżamy w Global Liście w ramach Instytutu Pamięci Muzycznej. Kawałek promował trzeci album szwedzkiego duetu o takiej samej nazwie. Kto z Was zanuci 'hello, you fool, I love you' rozpoczynające piosenkę? Zobacz klip do Joyride - Roxette już teraz na Eska.pl!

Joyride to hit Roxette, który mogliśmy usłyszeć na antenie Radia Eska w Global Liście 5 maja 2013 roku w ramach Instytutu Pamięci Muzycznej. Kawałek szalał na listach przebojów w 1991 roku stając się jedną z kultowych już dziś piosenek z początku lat 90., o której pamiętają nie tylko fani szwedzkiego duetu.

Utwór Joyride to pierwszy singiel z trzeciego krążka Roxette o takim samym tytule, który pojawił się w sklepach wiosną 1991 roku. Nagranie szybko zdobyło serca Amerykanów wspinając się na szczyt ich prestiżowego rankingu Billboard Hot 100. Singlowe Joyride sukces odniosło też na Wyspach lądując w Wielkiej Brytanii na czwartym miejscu.

Hello, you fool, I love otwierające nagranie i śpiewane na początku refrenu Joyride to z pewnością najbardziej charakterystycznych moment piosenki. Okazuje się, że słowa te napisała w liściku do Pera Gessle'a jedna z jego dziewczyn. Kto z Was potrafi zanuć ten fragment?


Zobacz Joyride - Roxette!JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze