Jonas Brothers coverują Don’t You Worry Child - Swedish House Mafii! Jak brzmi gitarowa wersja klubowego hitu? [VIDEO]

2013-03-02 16:17

Don’t You Worry Child to hit Swedish House Mafii, który w swojej wersji zaprezentowali nam Jonas Brothers. Muzyczne trio braci klubowy przebój w gitarowej aranżacji zaśpiewało na Vina Del Mar Festival 2013 dla 80 tysięcy fanów. Jak podoba się Wam ich wykon? Zobacz już teraz na Eska.pl!

Don’t You Worry Child wszyscy znamy z wykonu Swedish House Mafii. Podczas, gdy kawałek wciąż porywa do tańca w klubach, Jonas Brothers postanowili nim rozruszać blisko 80 tysięczny tłum swoich fanów. Hit w swojej wersji amerykański boysband zaprezentował na Vina Del Mar Festival 2013.

W ich aranżacji przebój Swedish House Mafii brzmi zupełnie inaczej. Głośne bity chłopaki zastąpili brzdękami gitary, a w tle możemy usłyszeć nawet skrzypce. Efekt spodobał się jednak publiczności, która zaszalała pod sceną w rytmie coveru.

>>> Don’t You Worry Child - Swedish House Mafia coverują dzieciaki z chóru PS22! Zobacz nową wersję hitu, która podbija YT [VIDEO]

Koncert Jonas Brothers na festiwalu w Vina Del Mar to część ich ósmej już trasy zapowiadającej nowy krążek i promującej ich come back. Premiera płyty zapowiedziana jest na 2013 rok. Oficjalna data pojawienia się albumu nie jest jeszcze znana.


Zobacz na Eska.pl Don't You Worry Child - Jonas Brothers!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze