Jego hity znali i nucili wszyscy. Jak dziś wygląda wokalista Video?

Wojciech Łuszczykiewicz
Autor: TOMASZ GAWALKIEWICZ/REPORTER

Piosenki takie jak Soft czy Szminki róż nuciła cała Polska. W pewnym momencie zespół z Video z Wojtkiem Łuszczykiewiczem na czele był najpopularniejszą grupą muzyczną w naszym kraju. Później o działalności formacji zrobiło się ciszej. Nie oznacza to jednak, że charyzmatyczny wokalista, którego mogliśmy podziwiać w roli jurora w Idolu, zawiesił karierę.

Wojciech Łuszczykiewicz z grupy Video przez długi czas był jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów. Wspólnie z kolegami z zespołu Video odnosili sukces za sukcesem. Piosenki takie jak Szminki róż, Papieros czy nagrany we współpracy z Anią Wyszkoni hit Soft nuciła cała Polska, a wyświetlenia, jakie zgromadziły nakręcone do nich teledyski, można liczyć w dziesiątkach milionów. Popularność grupy była w pewnym momencie tak duża, że niewiele brakowało, by reprezentowała ona nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji 2008. Preselekcje wygrała wówczas Isis Gee. W 2017 roku o Wojciechu Łuszczykiewiczu ponownie zrobiło się głośno. Artysta zasiadł w jury reaktywowanego po latach programu Idol. Wspólnie z piosenkarzem występy uczestników oceniali wówczas Ewa Farna, Elżbieta Zapendowska oraz Janusz Panasewicz. Po zakończeniu zdjęć do formatu o gwiazdorze polskiej sceny muzycznej znowu nieco ucichło. Co słychać o barwnego wokalisty?

Wojciech Łuszczykiewicz dziś

Jeśli myśleliście, że frontman grupy Video diametralnie zmienił wizerunek, to byliście w błędzie. Piosenkarz wciąż zachwyca publiczność swoim ekstrawaganckim i charakterystycznym stylem. Co więcej, mimo braku obecności w mainstreamie, cały czas koncertuje wspólnie z zespołem. Najnowsze posty na Instagramie formacji pochodzą sprzed kilku dni. Video grali w Raciborzu. Zobaczcie, jak dziś wygląda Wojciech Łuszczykiewicz. Niewiele się zmienił, prawda?

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Najnowsze