Jazon po złote runo wyprawiał się na Argo czyli... Co to jest Argo? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-07-23 20:37 A.D.
Milionerzy
Autor: Player.pl

Jazon razem z 50 towarzyszami wyprawiał się po złote runo na Argo, czyli... To pytanie usłyszeliśmy w popularnym programie! Teleturniej Milionerzy zadebiutował w Polsce w 1999 roku. Od tej pory cieszy się niemalejącą popularnością wśród widzów. Daje on niesamowitą szansę, aby wygrać sporą sumkę, w bardzo krótkim czasie.

Jazon razem z 50 towarzyszami wyprawiał się po złote runo na Argo, czyli... Teleturniej Milionerzy daje niepowtarzalną okazję, aby wygrać milion złotych. Uczestnicy muszą udzielić poprawnych odpowiedzi na 12 pytań. Jak brzmi odpowiedź właśnie na to? Uczestnik miał do wyboru jak zwykle cztery podpowiedzi: A) konno C) na barana C) statkiem D) na odległą planetę. Odpowiedź warta była 20 tysięcy złotych! Którą z nich wybrał? 

Zobacz też: Messenger Kids wcale nie taki bezpieczny. Facebok przyznał się do błędu!

Co to jest Argo? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Jazon razem z 50 towarzyszami wyprawiał się po złote runo na Argo, czyli... Nad tym pytaniem uczestniczka długo musiała się zastawiać. Zdecydowała jednak, że poprawna jest odpowiedź C) na statku. Była to poprawna odpowiedź!  Argo był to w mitologii greckiej okręt Argonautów.

Najnowsze