gwiazdy

Jakub Kiwior ma starszą żonę. Claudia to prawdziwa piękność. Zachwycają się nią nawet zagraniczne media!

2024-06-19 15:05

Reprezentujący barwy Arsenalu Jakub Kiwior ma aktualnie pracowity czas. Piłkarz jest członkiem reprezentacji Polski na Euro 2024. Mężczyzna może jednak liczyć na wsparcie swojej żony, Claudii, z którą świętował niedawno rocznicę ślubu. Kobietą zachwyciły się nawet zagraniczne media.

Jakub Kiwior ma aktualnie sporo pracy w związku z rozpoczęciem Euro 2024. Grający na co dzień w barwach Arsenalu sportowiec może liczyć na wsparcie w postaci kochającej go żony - Claudii Kowalczyk. Serce piłkarza jest zajęte od czterech lat, a rok temu, w czerwcu 2023 roku, para zdecydowała się sformalizować swój związek. Starsza o 8 lat od Kiwiora Claudia nie jest jednak po prostu dobrze wyglądającą WAG, która chwali się wystawnym życiem w mediach społecznościowych. Kobieta może pochwalić się sporymi sukcesami na arenie międzynarodowej. Zawodowo zajmuje się bowiem tańcem, a konkretnie twerkingiem. Działająca na Instagramie pod nazwą Claudia Redheaded 32-latka ma na swoim koncie tytuł królowej zawodów twerkingowych w Niemczech, a w 2018 roku dotarła do półfinału European Twerk Champions. Jak możemy dowiedzieć się z jej mediów społecznościowych, swoim doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi, biorąc udział w licznych warsztatach.

EURO 2024 - TERMINARZ, GODZINY, MECZE, GRUPY. Kiedy i jakie mecze na Euro? [DRABINKA]

EURO 2024 WIDEO: Robert Lewandowski powrócił do treningów z reprezentacją

Claudia Kowalczyk to żona Jakuba Kiwiora. Zachwyciły się nią zagraniczne media

O Claudii głośno zrobiło się w chwili, gdy jej mąż przeszedł do Arsenalu. Niedawno 32-letnią tancerką zachwycili się nawet redaktorzy "The Sun". Na łamach popularnego brytyjskiego tabloidu wychwalano formę żony Kiwiora. Myślicie, że za sprawą Euro 2024 zyska jeszcze większy rozgłos? Zdjęcia Claudii znajdziecie w zamieszczonej na górze galerii.