Jaka będzie wiosna 2024? TAKIEJ prognozy nikt się nie spodziewał!

i

Autor: Piotr Molecki/East News

POGODA

Jaka będzie wiosna 2024? TAKIEJ prognozy nikt się nie spodziewał!

2024-03-21 9:59

Jaka będzie wiosna 2024? Każdy z nas z dużym wytęsknieniem czeka na dni z mocno świecącym słońcem i błękitnym niebem. Po bardzo wilgotnej zimie marzymy, by wiosna 2024 była sucha, a każdy dzień upływał pod znakiem wysokiej temperatury. Eksperci meteo z Europy nie mają wątpliwości. Wskazują, że taka będzie wiosna 2024 i nie do końca są to dobre informacje. Kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia na naszej stronie.

Spis treści

  1. Jaka będzie wiosna 2024?
  2. Wiosna 2024 - POGODA, PROGNOZA

Jaka będzie wiosna 2024?

To, jaka będzie wiosna 2024 wywołuje dużą ciekawość wśród osób, które chcą zaplanować wypoczynek, w momencie najwyższych temperatur. Długoterminowa prognoza pogody wiosna 2024 nie zostawia wątpliwości, ale od razu uprzedzamy, że należy podchodzić do niej z dystansem. Może być ona nieznacznie inna. Modele pogodowe nieustannie się zmieniają, więc ciężko jest poprawnie przewidzieć długofalową prognozę. Jak będzie wyglądać wiosna 2024? Pogoda na samym początku pozostawi sporo do życzenia. W całej Polsce zapowiadane są opady deszczu, a temperatura wieczorem nagle spadnie poniżej zera. W dzień natomiast od 7 do 14 stopni Celsjusza. Dawno niewidziane w Polsce słońce wyjdzie zza chmur 27, 28 i 29 marca. Początek kwietnia natomiast to powrót jesiennej aury. Opady deszczu i temperatury niczym w październiku będą normalnością. Później natomiast możecie liczyć na kilka pogodowych niespodzianek.

Elena Płócienniczak wygra The Voice Kids 7?! TEN fakt zdecydowanie na to wskazuje!

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Wiosna 2024 - POGODA, PROGNOZA

Wiosna w kwietniu 2024 powinna uderzyć z dużą siłą. Będziemy już po zmianie czasu i słońce schowa się dopiero po godzinie 19. Jednak właśnie widoczność słońca w pierwszych dniach kwietnia ma być mocno ograniczona przez gęste chmury. Do 10 kwietnia sporo deszczu w całej Polsce, a na termometrach od 6 do 13 stopni Celsjusza. W kolejnych dniach do 18 kwietnia codziennie będzie słonecznie, ale nie przełoży się to wyraźnie na odczuwalne ciepło. Wręcz przeciwnie. Od 5 do 12 stopni Celsjusza. Wiosenny powiew ciepła odczujemy dopiero po 26 kwietnia. Od tego momentu macie gwarancję dobrej pogody i mocno świecącego słońca.

Majówka bardzo ciepła zarówno w Warszawie, Gdańsku, Białymstoku, jak i we Wrocławiu czy Krakowie. W stolicy Dolnego Śląska padnie rekord tegorocznego ciepła. Eksperci spodziewają się od 19 do 22 stopni Celsjusza w cieniu. W pozostałych miastach nieco mniej, ale co najważniejsze bardzo słonecznie. Z każdym dniem będzie coraz cieplej aż do połowy maja. Wtedy możliwe jest załamanie pogody. Na co trzeba uważać? Na temperatury po godzinie 19:00. Nagle będą spadać i zatrzymywać się w granicy 3, 4 stopni Celsjusza. Dopiero w czerwcu możecie liczyć na cieplejsze noce z dwucyfrowymi odczytami ciepła.

Dziewczyna Buddy to prawdziwa piękność! Kamil troskliwie mówi do niej "Grażynka"

Jaka będzie wiosna? Długoterminowa prognoza pogody wyraźnie pokazuje, że trzeba się spodziewać dużej ilości deszczu i wilgoci. W związku z tym cieszcie się każdym dniem, który będzie słoneczny i ciepły!