Hot16Challenge w wykonaniu Norbiego! Piosenkarz podnosi rzuconą rękawice i bierze udział w hip-hopowym wyzwaniu

2020-05-02 17:25
Norbi
Autor: Screen z filmu na YouTube: Norbi #Hot16Challenge2 / Rap Genius Polska

Hot16Challenge to wyzwanie, które zatrzęsło całym internetem w ciągu ostatnich kilku dni. Do zabawy został zaproszony również polski piosenkarz, znany pod pseudonimem Norbi, który jak się okazuje chętnie wziął udział w najnowszej akcji. Odpowiedź artysty już dostępna jest w sieci. Zobaczcie, jak Norbi sprawdził się w roli rapera!

Hot16Challenge to wyzwanie, które porwało ostatnimi czasy wielu raperów i artystów ze świata hip-hopu. Okazuje się, że zabawa rozrosła się do tego stopnia, że nominowane do wyzwania zostawały także osoby kompletnie nie związane ze światem hip-hopu, a ku zdziwieniu internautów chętnie podejmowały się rzuconego zadania. Tym razem mowa tutaj o słynnym Norbim, który na co dzień nie ma nic wspólnego z raperem, a jednak z honorem przyjął wyzwanie i nagrał popularny Hot16Challenge we własnym stylu. Akcja ta była popularna już jakiś czas temu, jednak 28 kwietnia 2020 powróciła do sieci i rozgrzała widzów jak i samych nominowanych. Hot16Challenge w tym roku jest wyjątkowo pomocną akcją, ponieważ wraz z dobrą rozrywką powiązana jest zbiórka charytatywna dla fundacji Siepomaga.pl, w której może wziąć udział każdy i pomoc w walce z panującym koronawirusem.

Hot16Challenge w stylu Norbiego

Hot16Challenge pojawił się również w wersji Norbiego, znanego polskiego piosenkarza, którzy na co dzień zajmuje się muzyką nieco innej kategorii niż hip-hop. Norbi opublikował w serwisie YouTube Hot16Challenge w swoim wydaniu 2 maja 2020, a do akcji nominował następne trzy osoby. Być może niedługo usłyszmy wersję Kubę Wojewódzkiego, Tomka Karolaka, a także Natalię Kukulską.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze