Horoskop RYBY - jaką jesteś gwiazdą Justin Bieber, Rihanna czy Kasia Cerekwicka?

2016-03-06 17:05
Justin Bieber i Rihanna - znani spod znaku Ryb
Autor: fot. rocnation.com, Prestige MJM Justin Bieber i Rihanna - znani spod znaku Ryb

Horoskop Ryb na podstawie gwiazd - również tych muzycznych. Twój horoskop dzienny zależy od tego jakim jesteś znakiem zodiaku. Wszyscy urodzeniu w określonym czasie roku, mają wspólny znak zodiaku, podobne cechy i czeka ich podobny los... Czy czeka cię los gwiazd? Jeżeli tak, to których.  

Horoskop dzienny dla Ryb pozwoli im sprawdzić co może ich czekać. Horoskop partnerski dla Ryb - podpowie z kim najlepiej ułoży nam się życie. Ale horoskop powie też, na podstawie daty urodzeń znanych osób, jakie Ryby mają cechy i talenty. Sprawdź co cię łączy z Justinem Bieberem i Rihanną! Sprawdź horoskop na podstawie gwiazd muzycznych - porównaj swoje cechy z tymi charakterystycznymi dla znaku Ryb i tym jakie są gwiazdy spod znaku Ryb. Napisz w komentarzach z czym się zgadzasz - do kogo jesteś podobny i jakie masz cechy!

Horoskop i charakterystyka znaku zodiaku‎ RYBY

Ryby są twórcze ale humorzaste. W przypadku gwiazd to nic zaskakującego, ale nawet te, które nie zrobiły kariery miewają zmienne nastroje i przekonania. Dzieje się to pod wpływem innych ludzi i warunków, dlatego czasem wydaje się, że Ryby nie mają własnego zdania. Jednak kiedy są o czymś przekonane, a mają solidną intuicję, ro będą walczyły o swoje. Są wrażliwe - na własnym punkcie ale też dbają o dobro innych. Kiepsko radzą sobie w stresujących sytuacjach - wolą ich unikać. Niektóre Ryby opłacają to nawet problemami z nałogami. 

Znane osoby spod znaku Ryb

Znani spod znaku Ryb to urodzeni między19 lutego a 20 marca. Znane Ryby to między innymi Rihanna (urodzona 20 lutego 1988), Justin Bieber (urodził się 1 marca 1994 roku), Kesha (również 1 marca ale 1987) i Adam Levine z Maroon 5 (18 marca 1979). Z polskich gwiazd znak Ryb mają Natalia Kukulska (urodzona 3 marca 1976), Kasia Cerekwicka (17 marca 1980), bracia Golcowie (19.02.1975) i Kaja Paschalska (25 lutego 1986).

Jakie mają cechy wspólne? Na pewno są kreatywni, niewiele z tych gwiazd jest kojarzonych ze skandalami, wolą solidną i stabilną prace nad swoją popularnością. Budzą sympatię już na pierwszy rzut oka.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze