Horoskop 2020 - te znaki zodiaku to szczęśliwe singielki!

2020-04-12 17:29
Horoskop 2020 - te znaki zodiaku to szczęśliwe singielki
Autor: https://pixabay.com/ Horoskop 2020 - te znaki zodiaku to szczęśliwe singielki

Tworzenie i budowa związków to indywidualna sprawa każdej osoby. Jedni lubią samotność, a inni za nią nie przepadają. Według astrologii w roku 2020 cztery znaki zodiaku są po prostu szczęśliwymi singielkami. Sprawdź na ESKA.pl, czy gwiazdy wybrały właśnie Ciebie!

Horoskop 2020 - jest bez wątpienia wróżbą, która wzbudza wiele emocji, szczególnie w życiu pań. Za sprawą gwiazd można dowiedzieć się więcej na temat swojego życia, relacji, czy kariery zawodowej. Sprawdź poniżej, które znaki zodiaku są szczęśliwe w roli singielki i dlaczego. 

Ryby - kobiety spod tego znaku mają o sobie duże mniemanie, dlatego lepiej, aby pozostały singielkami, bo potrafią mocno ranić. Są bardzo egoistyczne i myślą tylko o sobie i o rzeczach materialnych. W domu potrzebują sporo przestrzeni, dlatego nie myślą nawet o zakładaniu rodziny. Przeraża je dzielenie się miejscem w szafie z partnerem, bo wtedy tracą grunt pod nogami. Ryby będąc singielkami, są wtedy najbardziej szczęśliwe. Mogą bez problemu zadbać o siebie i o swój wygląd.

Motto Ryby: W życiu ważne jest to, aby iść do przodu bez zatrzymywania się.

Bliźnięta - słowo wolność idealnie określa osoby, które są spod tego znaku. Idealnie czują się w samotności, kiedy mogą zrobić coś dla siebie. Pełen luz, zabawa, zero zmartwień - to lubią najbardziej. Kiedy są już w jakiejś relacji to lubią to, ale jednak mimo wszystko się w tym duszą. Sprawy stawiają zawsze jasno, a jeśli partner nie potrafi się określić, to szybko wpadają w złość. Osoby spod tego znaku zodiaku mają też zmienne zdania i uczucia. Jednego dnia potrzebują osobistej przestrzeni i bycia w samotności, a drugiego pragną ciepła i bliskości. Bliźniętom ciężko dogodzić, dlatego może lepiej nie wchodzić im w drogę. Oczywiście nie ma nic złego w tym, że cenią sobie samotność - mogą wtedy lepiej skupić się na swoich własnych celach.

Motto Bliźniąt: Jeżeli masz się zadowolić byle czym, to lepiej odpuścić.

2xGorąca20 radia Eska (09.03.2020)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Horoskop 2020 dla singielki

Lew - kobiety spod tego znaku wiedzą, jak dbać o uczucia, ale mimo wszystko nie są szczęśliwe w związkach. To wcale nie jest ich wina, ale partnera, którego spotkały. Może z czasem się to zmieni, jednak w tym roku lepiej pozostać singielką. Lubicie być w centrum uwagi, dlatego imprezy w gronie wielu przyjaciół czy znajomych, będą dla Was w tym czasie najodpowiedniejszym rozwiązaniem. Poczujecie pełen luz, a stres odejdzie na bok. Bo po co psuć sobie zdrowie, przez drugiego człowieka?

Motto Lwa: Wyciągnij lekcję z wczoraj i żyj tym co jest dzisiaj.

Strzelec - osoby spod tego znaku cenią sobie bycie w związku z drugą osobą. Trzeba tylko na nie uważać, bo potrafią prześwietlić partnera z każdej strony. Jeśli Strzelec wyczuje obojętność lub znak zapytania ze strony partnera, może być nieciekawie. Wtedy taka relacja od razu się zepsuje. Opuszczenie takiego związku wywoła w osobach radość i wolność. Singielki zaczną wtedy dbać o siebie i w porę znajdą odpowiednią i dojrzałą miłość, która zmieni ich nastawienie całkowicie.

Motto Strzelca: Lepsza samotność, niż bycie z osobą, która nie jest na to gotowa.

Najnowsze