HITY LATA 2020: C-BooL, Katy Perry, Vize i inni w New Music Friday w Radiu ESKA

2020-07-10 13:05 Rafał Wróblewski
HITY LATA 2020: C-BooL, Katy Perry, Vize i inni w New Music Friday w Radiu ESKA
Autor: single cover art HITY LATA 2020: C-BooL, Katy Perry, Vize i inni w New Music Friday w Radiu ESKA

Piątek, czyli wyczekiwany przez wiele osób dzień, nie tylko ze względu na to, że zaczyna się weekend. Przyzwyczailiśmy was do tego, że co tydzień na antenie Radia ESKA podrzucamy wam najlepsze, najgorętsze i najciekawsze premiery. 10 lipca nie będzie inaczej! Z głośników wybrzmi m.in. nowa piosenka Katy Perry, C-BooLa, a także Brother Louie, czyli nowa wersja kultowego hitu. Co jeszcze? Przekonajcie się i poznajcie pełną listę nowości - na ESKA.pl!

Hity lata 2020 będziemy wybierać na początku sierpnia. Właśnie wtedy na ESKA.pl wystartuje głosowanie na najlepszy numer, który stanie się hymnem wakacji. W gronie propozycji nie zabraknie utworów, które pojawiały się premierowo w poprzednich tygodniach. Chodzi m.in. o numer Alane od Robina Schulza, Będzie lepiej duetu Miyo, Bubbletea od Quebonafide, czy chociażby Astronomia od Stephana F.  Bój o Wasze głosy w plebiscycie na hit lata 2020 stoczy z pewnością C-BooL, który zaprezentował bujający numer Don't Sleep Tonight, a także uśmiechająca się Katy Perry. Artystka zapowiedziała album, który promuje singiel Smile. 10 lipca 2020 swoją nową wersję kultowego hitu Brother Louie, podrzucił Vize i Imanbek. 

TOP 10 najlepszych polskich utworów z 2020 roku, które warto posłuchać!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 10.07.2020

New Music Friday w Radiu ESKA, świętujemy od samego rana w każdy piątek. 10 lipca na naszej antenie usłyszycie utwór Brother Louie. Słuchając tej premiery możecie dojść do wniosku, że gdzieś, kiedyś słyszeliście już ten numer. Jeśli tak myślicie, to macie rację, ponieważ to nowa, odświeżona wersja utworu Modern Talking z 1986 roku. Premierowo na naszej antenie usłyszycie także nowy numer od Yvesa V, którego możecie kojarzyć z utworu Not So Bad będącego przeróbką hitu Dido. Teraz belgijski DJ i producent postanowił wziąć na warsztat megahit Ecuador z 1997 roku. Jak mu wyszło? Przekonajcie się słuchając premier w Radiu ESKA!

Radio ESKA na żywo - włącz i poznaj premiery w New Music Friday >>

  • VIZE & Imanbek feat. Dieter Bohlen & Leony - Brother Louie
  • Yves V feat. Alida - Home Now
  • Katy Perry - Smile
  • C-BooL - Don't Sleep Tonight
  • Alok feat. Martin Jensen, Jason Derulo - Don't Cry For Me
  • Zara Larsson - Love Me Land
  • Becky G - My Man

Premierowo w Radiu ESKA 10 lipca oprócz nowych wersji kultowych utworów usłyszycie w 100% nowe piosenki. Katy Perry zapowiedziała wydanie albumu Smile. Pojawi się on 14 sierpnia, a zapowiada go tytułowy singiel. Utwór Smile to chwytliwa afirmacja życia, gdzie Katy jest przepełniona wdzięcznością i oznajmia, że pozornie złe wydarzenia często są początkiem czegoś dobrego. Artystka przyznaje: - Napisałam tę piosenkę, gdy przechodziłam jeden z najbardziej mrocznych okresów swojego życia. Gdy słucham Smile teraz, jest to dla mnie świetne przypomnienie, że udało mi się przejść przez kłopoty. To trzy minuty pełne energii i nadziei.

W gronie premier nie mogło zabraknąć nowej piosenki C-BooLa. Ciepłe brzmienia akordów wygrywanych na pianinie, energetyczny i taneczny bit w refrenie, brzmienie syntezatora rodem z lat 80 - tych i do tego chwytliwa melodia zaśpiewana oryginalny m męskim głosem to atrybuty, które dają tej piosence duże szanse na stanie się jednym z hitów tegorocznego lata. Do nagrania powstał również teledysk, do którego zdjęcia zostały zrealizowane w rodzinnych stronach artysty czyli na Śląsku, głównie w miejscach, do których C-BooL lubi często wracać.

Najnowsze