Carla Fernandes dzieli się latino-energią! Przedsmak teledysku, tylko na ESKA.pl

2020-07-09 14:37 Rafał Wróblewski
Carla Fernandes dzieli się latino-energią! Przedsmak teledysku, tylko na ESKA.pl
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Carla Fernandes

Trwają wakacje, ale nie dla Carli Fernandes, która chwilę po utworze Casual wypuszcza następny letni numer! Mowa o utrzymanej w klimacie latino piosence Por Que - opowiadającej o pewnym miłosnym problemie, choć nie tylko! Zapowiedź teledysku, w którym zobaczycie wokalistkę w roli tenisistki - obejrzeć możecie tylko na ESKA.pl!

Carla Fernandes nie zwalnia tempa i dosłownie chwilę po premierze singla Casual podrzuca swój pierwszy autorski utwór pt. Por Qué, który stworzyła wspólnie z Maikelem Delacalle. Czujemy, ze to jedna z najgorętszych premier tegorocznych wakacji, dlatego zapowiedź podrzucamy na ESKA.pl. Tylko i wyłącznie na naszej stronie możecie obejrzeć przedsmak klipu, w którym wokalistka gram mecz tenisowy z kimś, kto w przeszłości miał z nią bliskie relacje. Muzyczny obrazek piosenki Por Qué jest kolorowy i energetyczny, pełen oryginalnych strojów. Przygotujcie się na jego premierę już teraz! 

Carla Fernandes - zapowiedź gorącego teledysku TYLKO na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Carla Fernandes & Maikel Delacalle - piosenka Por Que

Por Qué to letnia piosenka popowa utrzymana w całości w klimacie latino. Zarówno Carla, jak i Maikel wykonują utwór będąc latynoskim nastroju. Maikel Delacalle jest młodym, znanym hiszpańskim raperem i wokalistą, który tworzy utwory z elementami r&b, hip-hopu i dancehall. Jego teledyski mają po kilka milionów odsłon, a utwory znalazły się na szczycie list odtwarzania takich platform jak Spotify i Apple Music.

Por Que - o czym jest piosenka Carli Fernandes?

W teledysku Carla, jak już wspomnieliśmy, gra mecz tenisowy. Kto go wygra? Jaka jest w nim rola Maikela? Przekonajcie się sami, bo premiera wideo już w piątek 10 lipca. Jak powiedziała Carla:

Piosenka Por Que jest o toksycznym związku. Nie musi to być związek z twoim chłopakiem lub dziewczyną - może być z twoją przyjaciółką lub nawet z członkiem rodziny i chodzi o pytanie, dlaczego tak się stało. Zasadniczo chcieliśmy powiedzieć, że czasami można czuć się winnym lub wstydzić się związku, w którym jesteśmy normalni, zadając pytanie POR QUE?

 

- wyjaśniła młoda gwiazda. 

Carla Fernandes jest zarówno pochodzenia polskiego jak i hiszpańskiego. Wykonuje muzykę będącą mieszanką współczesnego popu i elementów latynoamerykańskich. Piosenkarka urodzona w Londynie, wychowana w wielokulturowej rodzinie w Polsce mówi po polsku, angielsku i hiszpańsku, więc międzynarodowy repertuar jest dla niej czymś naturalnym.

Najnowsze