HITY LATA 2019: OneRepublic, C-BooL, Halsey i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-05-17 17:31
HITY LATA 2019: OneRepublic, C-BooL, Halsey i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli HITY LATA 2019: OneRepublic, C-BooL, Halsey i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

New Music Friday w Radiu ESKA 17 maja 2019 to kolejne gorące propozycje! Na naszej antenie po raz pierwszy, w dniu światowej premiery, wybrzmi nowa piosenka od OneRepublic oraz Halsey. Ciekawe, która z gwiazd osiągnie większy sukces na światowym rynku muzycznym. Pewny sukcesu może być C-BooL, który powraca na rynek z letnim utworem pt. Catch You!

Hity Lata 2019 powoli zalewają światowy rynek muzyczny. Tylko w maju pojawiły się takie nagrania, jak La Libertad od Alvaro Solera, Sing It With Me, pod którym podpisuje się JP Cooper, czy chociażby I Don't Care od Eda Sheerana i Justina Biebera. W tegorocznej playliście nie może zabraknąć nowego singla od OneRepublic i Halsey. Do tańca porwie was natomiast Catch You, czyli najnowsza propozycja od C-BooLa!

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

New Music Friday 2019 - premiery w Radiu ESKA 17 maja

Nowości muzyczne od zawsze poznacie sprawdzając ESKA.pl oraz słuchając Radia ESKA. Chcemy byście mieli najnowszą muzykę w pierwszej kolejności, dlatego przedpremierowo, w czwartek 16 maja, zagraliśmy wam nowy utwór C-BooLa. Catch You dołączyło również do grona premier w ramach New Music Friday w Radiu ESKA. Na naszej antenie, 17 maja, zagraliśmy wam singiel stanowiący wielki powrót na rynek muzyczny, zespołu OneRepublic. Oprócz piosenki Rescue od Ryana Teddera i jego grupy, pojawiła się "świeżynka" od Halsey, która w ostatnim czasie wydała utwór pt. Boy With Luv z koreańskim zespołem BTS. 

Niespodzianką może się okazać nowość, a tak naprawdę stary, kultowy utwór w nowej wersji. Lucky Luke, czyli Lukas Kemėšis - 17-letni producent z Litwy - przerobił utwór Mike Posnera pt. Cooler Than Me.  

W New Music Friday w Radiu ESKA 17 maja usłyszeliście:

  • OneRepublic - Rescue
  • C-BooL - Catch You
  • Lucky Luke - Cooler Than Me
  • Halsey - Nightmare
Najnowsze