Hity Jesieni 2021: Joel Corry z wizytą... w głowie Aloka i Johna Legenda

2021-10-15 13:51
Hity Jesieni 2021: Joel Corry z wizytą... w głowie Aloka i Johna Legenda
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Hity Jesieni 2021: Joel Corry z wizytą... w głowie Aloka i Johna Legenda

Biorąc pod uwagę emocjonalny oryginał „In My Mind” Aloka i Johna Legenda, dotyk Midasa-Joela Corry’ego zmienia wydawnictwo w certyfikowany hymn house, naładowany wybijaną klawiszami melodią i pompującym basem, idealnym do rozpoczęcia imprezy.

Hity jesieni 2021: Jako supernowa muzyki dance i pop, mająca na swoim koncie miliardy odtworzeń, brazylijska gwiazda Alok przeszła swoją drogę dzięki współpracom i remiksom wielkich nazwisk z branży od Zary Larsson i Dua Lipy po The Rolling Stones i Eda Sheerana i nie tylko. Nie bez powodu Alok nosi tytuł drugiego największego na Instagramie artysty elektronicznego na świecie, którego obserwuje ponad 25 milionów fanów i 18 milionów słuchaczy miesięcznie, co czyni go najczęściej słuchanym brazylijskim artystą. Teraz, w świetle jego rosnącej pozycji i 4. miejsca w sondażu DJ Mag Top 100 DJ-ów roku 2021 i po jego współpracy z Johnem Legendem, In My Mind, brytyjska gwiazda muzyki tanecznej Joel Corry dodaje swój unikalny house do pierwszego, odurzającego remiksu utworu.

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Alok, John Legend - In My Mind: Joel Corry remix

Mając ponad tyle milionów słuchaczy miesięcznie, Joel Corry osiągnął najwyższy poziom sukcesu dzięki dominującym w eterze wydawnictwom, w tym Head & Heart z MNEK (ponad miliard streamów), BED z RAYE i Davidem Guettą (ponad 250 milionów streamów), a także „OUT OU” z Charli XCX, Jaxem Jonesem i Saweetie (Top 10 UK), z jego bronią produkcyjną, o którą wzbogaca teraz In My Mind.

Joel zdradza: Od lat jestem wielkim fanem Aloka. Uwielbiam świeże i niepowtarzalne brzmienie, które wniósł do muzyki tanecznej. In My Mind to kolejna świetna produkcja Aloka z potężnym wokalem Johna Legenda. Jestem podekscytowany, że mogę pojawić się na nowej wersji tej niesamowitej współpracy!.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Mówiąc o remiksie, Alok stwierdza: Joel Corry wykonuje świetne ruchy w muzyce tanecznej, jestem jego wielkim fanem, odkąd usłyszałem Head & Heart. Jego świeże myślenie i niepowtarzalne brzmienie to coś, czego użyczył do swojego remiksu «In My Mind», od którego jestem uzależniony od pierwszego odsłuchu. Dodał swoje indywidualne brzmienie house do naszego wydawnictwa, nadając mu zupełnie nowy charakter, który, mam nadzieję, fani pokochają, tak samo jak ja!.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze